iago

1 /
iago iago
ingiliz yazar william shakespeare'in othellosunda yarattığı sinema ve tiyatro tarihinin en kötü karakterlerinden biridir.hatta üstün zekası ve sabrı düşünülürse en kötüsüdür.özellikle 1995 yapımı sinema uyarlamasında kenneth branagh'ın iago yorumu kusursuza yakın olmakla beraber filmin ana karakteri olan othello ya (laurence fishburne) performansıyla zemini öptürmüştür.

(bkz: kenneth branagh)
maglor maglor
çeşitli katkı maddeleri yardımıyla biramı sabote edip beni sarhoş etmeye çalışan cibilliyetsizdir kendisi, lakin bu girişimlerinde başarısız olmuştur*.
jassmine jassmine
ankara zirvelerinin zirve gülü(ymüş). bugün öğrendim. * kayıt yaptırmamasına rağmen bir assolist edası ile zirvenin başlamasından yaklaşık 2 saat sonra tüm karizması ile teşrif etti aramıza. sona kalan dona kalır misali yanıma düştü* yoğun siyasi sohbetlerden uzak masa ucundaki gruba dahil olarak geyiğin dibine vurduk hep birlikte. yakında yayına girecek atv deki gazi dizisi birinci öncelikli konumuzdu. hakkında herşeyin güzel olmasını dilediğim kişidir.

not: ünlü olunca bizi unutursun artık. *
marius marius
sosyalleştiremediklerimizden miymişsiniz deyû acaip sosyomat bir edayla gelip sosyal bilimler zirvesinin* sosyalliğine sosyallik katmış, bu vesileyle de epey bi sosyalleşmiş* adam.
usako usako
fotoğraf çekerken "çekiyorum" demeyen, hatta bir yandan yanındakiyle konuşup bir yandan da karşısındakilerin fotoğrafını çeke(meye)n güzide bi insanmış, bugün bunu görmüş olduk.

nereye baktığı bilinmezken fotoğraf çekince, fotoğrafı çekilen zavallı insanlar, "buraya baksana beeee", "oha insan çekiyorum der!", "kim verdi lan bunun eline fotoğraf makinesini?'" gibi isyankar cümleler kurarken ve tuhaf tuhaf bakarken çıkabiliyorlar fotoğrafta...

olum silin onları bak.. çok ciddiyim ben.
(bkz: ağla1)
palmira palmira
ooo birrr tiyatrocu,o birrr şeker mi şeker insan,o birr neşeli kişilik..bunlardan başka diğer aç arkadaşlarla zirveden sonra kendi çapımızda ''aç karınlarımızı doyurma kararımızı'' eyleme geçirdiğimizde benim dilenci adamın peşinden gittiğimi esprili bir şekilde idaa etmiş ve gecenin espri bombasını patlatmiştır diğer arkadaşlar duyamasada..itiraf ediyorum evet,o adamda para olduğunu anladığım için geri dönmüştüm* başka zirvelerde de görüşmek dileğiyle diyorum.( trt spikerleri tadında) esen kalın efenim..
iago iago
son dönemlerde ciddi hafıza kaybı yaşadığını düşünmeye başladığım insan evladıdır.

....yemek.....bira.....eylül.....zengin.....ünlü.....vay be demiştir kendine.

edit:canınız sağolsun*
jassmine jassmine
gözde erkeğim. * allah bir insanı bu kadar mı özene bezene yaratır yarabbim. yakın bir zamanda ankara zirvelerinde onu sık göremiyor olacağımız fikri beni üzse de, binbir gece mutluluk ve başarı diliyorum kendisine.
zinkafnun zinkafnun
bambaşka biridir.

(uyarı: salya sümük giri!!!)

dinlese sabaha kadar dert tasa anlatacağım, göründüğünden bambaşka bir sakinlik taşıyan, huzurlu sohbetlerin bir numarasıdır. yolu açık olsun dediğimdir.

hala bir yemeğini yemedik o ayrı.*
1 /