ibb meclisi

tarçınlıhavuç tarçınlıhavuç


dün akp meclis üyelerinin oylarıyla, ülkece ortak bir şekilde mücadele etmemiz gereken konular tek tek reddedildi. sırf karşıt parti önerdi diye doğruluğu ortada olan şeylerin böyle göz ardı edilmesini benim aklım almıyor. siyasetleri vicdanlarından önce geliyor demek.
meftuh meftuh
game of thrones'u iki sene evvel sarmadığı için bıraktım. ancak bu ibb meclis toplantılarını bir türlü bırakamıyorum. acayip bağımlılık yaptı. dikkatimi çeken husus sanki müsamereye çıkmışlar gibi. sürekli bir kakara kikiri var. sanki kendi söylediklerine kendileri de inanmıyorlar. mesela birine çok ağır laflar ettikten sonra hemen yanına gidip şakalaşabiliyolar, bak sana nasıl laf çaktım ehehehe, der gibi. o da, ben sana birazdan gösteririm, gibisinden alaycı bişeyler söylüyor.
sychtianarch sychtianarch
rteden aldıkları emir doğrultusunda mehepeli ve akepeli gerzoların sürekli arıza çıkardıklarına, mızıkçılık yaptıklarına şahit oluyoruz. hala umutlarını ysk'ya yapılan başvuruya bağlayan hıyaroğlu hıyarlar var. suratlar asık, dokunsan beöööeeeğ diye ağlayacaklar. elleronden rant gitti, kolay değil.

neyse... bizim başkan uyanık, bunlardan zeki; vuruyor da vuruyor asdffsfasfd. az başkası oynasın. ne diye hırs yaptınız? beş yıl sonra seçim var, hálkin iradesi böyle mq.

yediğiniz naneler daha ortaya çıkmadı lan. durun, dün bir, bugün iki. sıkacaksınız o eli. ss / ss. mucks.
dumrul dumrul
yakında devletin sırları fetö, pkk, dhkp/c, ışid, eta, ira, israyil ve ameriga'ya açılıyor diye canlı yayınları susturulabilir.

çünkü biliyorsunuz istanbul büyükşehir belediye başkanı, belediye bünyesindeki veri tabanını kurcalayınca devlet sırları şey olmuş sayılıyor. eğer durum buysa ibb meclisinde konuşulanlar da pekala devlet sırrı sayılabilir. kozmik oda mı ki bu bütün dünya çekirdek çitleye çitleye izleyebilsin?bitli piyade bitli piyade
23 haziran seçiminden sonra bugün ilk toplantısını yapan meclis.an itibariyle ekrem imamoğlu maliye üzerinden akplilere combo üstüne combo yapıyor.