içimizden geçenler

1 /
hödük hödük
instela.fm'in burnundaki çiçekten bunalmış radyo programı. afişinden de anlaşılacağı üzere içimizden geçen arabesk ve türkü ağırlıklı şarkılarla içimize dokunmaya çalışacak bir program olacak. yayın saati pazar günleri 22.00-23.59 ve ilk yayını yarın gece gerçekleşecek. değerli dj bubirsosyaldeneydir'in hazırladığı afişimiz şöyle:
atarını, isyanını, jiletini alan gelsin! varoşların sesi bu kez daha güçlü duyulacak!
hödük hödük
ilk yayını an itibariyle sona ermiş program. eşlik eden herkese teşekkür ederim. hüzünlü bir şeyler dinlemek isterseniz haftaya pazar akşamı 22.00'da instela.fm'e beklerim efendim. bu akşamki şarkı listemiz şöyle oluştu. kendime de bir not olarak buraya ekliyorum.


hödük hödük
dün akşam teknik aksaklıklar sebebiyle gerçekleşmeyen yayınını bu akşam 21-23 arasında düşe kalka gerçekleştirmiş radyo programı. 6 kere düşüp 7 kere yayına dönerek süleyman demirel'in rekorunu egale ettiği yetmiyormuş gibi bir kez daha düşüp dönerek rekorun tek sahibi olmuş acılarınızın dj'i hödük olarak bütün akşam düşe kalka dinleyen tüm instela fm dinleyicilerine teşekkür ederim.

şarkı listesi aşağıdaki gibi oluşmakla birlikte yayının en önemli olayı yayınımıza bağlanıp güzel sesiyle bizi mest eden finrod felagund oldu. kendisi bize sazıyla çalıp erdal güney'den gül kokuşlum türküsünü seslendirdi. heyecandan doğru düzgün anons dahi geçemediğim anları yaşattığı için kendisine bilmem kaçıncı kere teşekkürü borç bilirim. ünivesite hayatım boyunca en keyif aldığım olay arkadaşlarla çalıp söylediğimiz, yiyip içtiğimiz ortamlar oldu. bizimle güzel şarkılarını türkülerini paylaşacak yazarlar oldukça yayında canlı performanslar görmeyi umut ediyorum. şarkı listemiz gelsin:


hödük hödük
bu akşam 10'da (9 diyorduk ama iş güç çıktı birden), kıymetli yazar isveç norveç danimarka'nın hayat vermesiyle birlikte "atarlı saatler" konsepti ile sizlerle olacak program. bence eğlenceli bir program olacak (en azından ben çok eğleneceğim hahahah)

içinizdeki kekoya sesleniyorum, varsa atarlı bir sözünüz (uygun şarkıyla birlikte veya şarkı olmadan) bana ulaştırınız. yayına herkesi beklerim.

sözlük radyosunun anasayfasında görünmeme ihtimaline karşılık dinleme linki aşağıdadır:

128.122.136.17
2
isveç norveç danimarka isveç norveç danimarka
bu akşam 22:00daki kaçak yayınında konuk olacağım program.

bazı yazarların bildiği mükemmel defterimde yazan bazı sözleri neden bütün sözlük duymasın düşüncesi ile ortaya çıkan bu fikri bu akşam icra edeceğiz.

hepinizi bekleriz...

unutmadan: kalbinde bana yer yoksa güzelim, fark etmez ben ayakta da giderim *
hödük hödük
isveç norveç danimarka (adı lazım değil) ile atarlı saatler konsepti saat 00.10 itibariyle sona ermiş radyo programı. değerli dj plupin'in katılımının da büyük etkisi ile güzel şarkılar çaldığımız, dinleyicilerin interaktif katılımı ile hayli keyifli hale gelen, dalgınlığın getirdiği teknik sorunlarla sekteye uğrasa da 2.5 saat keyifli vakit geçirdiğim şahane bir gece oldu. tekrarı olur mu, bu kadar eğlenceli olur mu bilmiyorum ama benim için anlatılacak bir anı oldu. şarkı listemizi paylaşacağım ama bu yayında şarkılardan fazlası vardı.

gidenin ardından nokta koyun ki... gelecek olanın ismi büyük harfle başlasın!..


1 /