ideal penis

the adamin biri the adamin biri
sizin dertlerinizi dinleyen, efendime söyleyeyim sevindiğiniz vakit sevinen, üzüldüğünüz vakit üzülen penistir. kibar olmalıdır, empati yapabilmelidir, bakımlı olmalıdır, entelektüel sohbetler yapabilmelidir. iyi günler.
golden shower golden shower
17cm ,kanca gibi yukarı dogru eğimli ve kalın olmalıdır.rocco'nunki gibi aşırı kalın ve büyük olup dümdüz olanlar g noktasını uyaramamaktadırlar.
lö şuhane lö şuhane
avcu taşıracak irilikte,

oral sekste dudakları uyuşturacak sertlikte,

kırmızı küçük deliğe baskılanınca kadının kasılmasını sağlayacak ağırlıkta,

delikten içeri girdiğinde yan duvarları yara yara ilerleyecek dolgunlukta olmalı.

tşk.
fark ettim fark ettim
idealin baremi ne önce onu belirlemek gerekir.

küçük kriz ideali: aslında çocukça bir merak içeren durumdur. çocuklara yapma dediğiniz eylemler ne kadar ilgi çekici ise cinsellikte aldatma gibi normal dışı hareketler ilgi çekicidir. büyük penis boyu; erkekler için "benim büyük penisim var" diye gösterme dürtüsü barındırır, kadınlar için anlık (süresi değişebilir) bir heyecan barındırır. kaçamak gibi cinsel dürtünün kriz verdiği durumlar için ideal penis boyu büyük penistir (türkiye'nin ortalaması sanırsam 14-15 falandı sanırsam) bak penisim var göstereyim, aaa kocamanmış gibi küçük krizleri içerisinde barındırır.

stabil durum ideali: normal bir cinsel hayat için ideal penis boyudur. hem içerisine cinsel fantezilerin girebileceği hem de rutin olarak sevişme eylemini gerçekleştirebileceğiniz penis boyu ülkenin ortalaması baz alındığında ideal penis boyudur. partnerinizle standart sapmasını belirleyebileceğiniz aralıktaki cinsel hayatı sunan penistir. evlenmelik penis olarak da bilinir.

ünlü penis: ünlü olayım hem yatayım hem para kazanayım, oyunculuğumu ailem akrabam rahat rahat izlesin penis boyudur. özellikle japon pronografik ögelerde buzlanarak ve kore erotik filmlerinde yokmuş gibi gizleyerek bu penis boyu sizi ünlü yapabilir. küçüktür, film çekim süresi için idealdir, kolayca gizlenir ve buzlanma işi rahatlıkla yapılabilir.