ihl sözlük

1 /
idiot idiot
giriyi görüp girip baktığım sözlüktür. ne beklenirdi ki dedirtmiştir hamdolsun. ertuğrul özkök yazıyor bakıyorum ifade şu; şarapçı. diğer ergenekonculara da bakacaktım ki site error verdi. kendilerine hayırlısı olsun diyelim.
cezayir menekşesi cezayir menekşesi
tek sesliğe her zaman için karşı olan biri olarak bu sözlüğü başarılı bulmuyorum.farklı düşüncelerdeki insanları hazmedemezler çünkü.horoz çöplük olayı.. yine de hayırlı olsun diyelim.başarılı olurlar umarım.
meramise meramise
neden ölümüne eleştirilip dalga geçildiğini anlayamadığım, hakkında da burda okuduklarımdan başka bir şey bilmediğim sözlük. kendisini savunma hakkım da yok hakkında çok az şey bildiğim için ama, burda yapılan mantık hatasına tepki göstermeden de edemedim doğrusu. o sözlüğe yazar olması için burdan birileri sıkıştırılıyor mu yoksa diye düşündüm bir an için. yoksa öyle bir şey, daha hata verdiği ve açılmadığı ve içeriği hakkında hiç bir bilgi sahip olunmadığı halde nedir bu "vurun kahpeye!" cilik anlamadım doğrusu. bırakın kim nerde isterse orda toplansın, yazsın, çizsin. bize ne. yav hem biz bu mantaliteyi çok eski dönemlerde bırakmış olmamalı mıydık?

hepimiz kendimize demokratız. özgür konuşma hakkımızı sözümona mürteciler elimizden alacak diye bas bas bağırırız, aynı şekilde mürteci yaftasını kendilerine layık gördüğümüz kesim konuşmaya kalkınca çamura yatar, çirkefleşir, muhatabımızı küçümseriz. helal olsun. ne de demokratmışız!

ne zaman bizden farklı olanlara karşı sağduyulu, saygılı ve tahammüllü olmalı başaracağız, cidden çok merak etmekteyim.

ek: artık ulaşılabiliyor.
sansual sansual
star tv, kanal d ve show tv'ye "rezil programlara imza atan, baldırı çıplak karıları 24 saat oynatan kanal." tanımlaması yapmış sözlük. zamandan tasarruf ediyorlar.
eni eni
an itibariyle sol frame şöyledir:

aşk (8)
şeriat (10)
aydın doğan (7)
erkek (3)
tarık tufan (2)
elif turan
cahit zarifoğlu
eşere i mübeşşere
türban (13)
vakit (3)
ahmet hakan çoşkun (4)
samanyolu tv (3)
islamcı gençlere ekşi sözlük ü fethedin çağrısı
.
.
.
.
zagnem zagnem
samanyolu tv için dile getirilenler;
#
bir yeryüzü kanalı. kalitenin ta kendisi.
(islami sosyete 08/04/2009 13:59)

#
kesinlikle çok kalitelidir... bu tvde izlediğimiz sır kapısı programıyla yaşama tutunduk...


(7 08/04/2009 14:00)

#
sır kapısı programının hayatımda çok şeyi değiştirdiği mükemmel kanal.
(seher 08/04/2009 14:06)


(bkz: önce bi ışık gördüm)
(bkz: bana böyle geel geel)
1 /