ikinci buluşmada kadını öpen erkek

1 /
nickimdedegil nickimdedegil
ciddi ciddi sizler bunu hesaplayabiliyor musunuz? var öyle tipler çünkü; ilk hafta el tutmak ikinci hafta öpüşmek vs diye hesap yapıyorlar. içinizden ne, ne zaman geliyorsa o zaman yapın. sevgi dünyadaki en temiz şey, öpüşmek ise dünyanın en güzel şeyi.
gidin sevdiğinizi ilk buluşmada öpün lan.

ölücez oğlum ötesi var mı?
memoryremains memoryremains
ilk buluşmada kadını öpen erkek modeli vardır bir de. hızlı gittin abaza mısın gibi cümlelerle yaftalanır bir de. yazıktır. kırmayındır çocuğu.
1
kamplumbağadan hızlı tavşandan yavaş hümanist kamplumbağadan hızlı tavşandan yavaş hümanist
bakiyorum da duygunun da hesabini yapmaya basladiniz,bunu da mi zihninizle yasiyorsunuz?ikinci gun opersem yanlis anlar aman ilk hafta hic tutmiyim elini ya! elimi saclarina atsam mi? agliyor ya simdi basini gogsume ceksem mi daha 3. gunden vs vs...

duygularinizi da mi zihninizle yasiyorsunuz?sevmeyi hangi kaliplara koydunuz ya! ve daha bikmadan koymaya devam mi edeceksiniz?

tilt oluyorum bu tarz yaklasimlariniza, duygun öp diyorsa öp canim benim öp. ikinci günde mi besinci gunde mi? ne zaman öp diyorsa duygun öp.

öleceksiniz be! vallahi öleceksiniz

duygunuz zihninizden büyük oldugu zaman reel mutluluga ereceksiniz...
mgun mgun
ilk buluşmada da öpmüştür zaten müsterih olunuz... ilk buluşmada öptürmeyen kadınla ikinci buluşma olmaz zaten, olmamalı, tarih yazmaz...

kiss'ler!
14
dark side yolcusu dark side yolcusu
ilk buluşmada (buluşma bile olabilir mi emin değilim) eve gideceğim vakit, beni cagirmayacak misin deyip gevrek gevrek sırıtarak beni dumura uğratan erkekten daha masumdur sanırım.
mei kusakabe mei kusakabe
inceliklerin insanıdır. na böyle.
bu mevzuya "zavadak" diye atlamayıp ikinci buluşmayı tercih ettiği için kendisiyle ciddi düşünülebilir ayrıca.şahsi fikrim bu tabi. ilk defa görüştüğünüz birinin suratınıza yumulması "o kadar da" iç açıcı bir şey olamayabiliyor o yüzden yanlış sinyaller verilmediğinden emin olunmalı. hoş bütün bu stratejiler filan gafil avlanmanın önüne geçemiyor çoğu zaman.
hogwartstan kaçan kız hogwartstan kaçan kız
kırk ikinci buluşmadır o, ikinci buluşma olsa yerinde duramaz.

ikinci buluşmada birbirini öpenler de ne bileyim, biraz şeyler sanki... bu işin makbulü ikinci buluşmada göz kontağı kurmaya başlamaktır, nazlı nazlı ve kaçamak bakışlar atmak falan maksimum. gülümsemek? asla! dördüncü buluşmadan önce asla olmamalı, iffetinize sahip çıkın biraz!
12
1 /