ilker başbuğ gereken cevabı alacak

dumrul dumrul
ilker başbuğ "afrin harekatı siyasete alet edilmemeli" demiş.

tabii devlet bahçeli ve tayyip erdoğan'a çok batmış bu sözler.

tayyip efendi diyor ki "gereği yapılacak"

bak bak bak. bu onun yanına kalmayacakmış, gereği yapılacakmış, gereken cevabı alacakmış.. kudurmuş diktatör acaba ne yapacak? ilker başbuğ'a örgüt üyesi deyip hapse mi attıracak?

kimse ağzını açmasın. kimse senin bu ülkeyi bok içine sokup durmana ses çıkarmasın. bütün derdin bu. boğazımıza kadar neden bok içinde olduğumuzu sorgularsak işte böyle oluyor. "gerekeni" yapıveriyorsunuz.
elas elas
an itibariyle devlet bahçeli ve binali yıldırım gereken cevap mı bilemiyorum, ha bu bir cevapsa verdiler efenim. yunus dediler fok balıklarından falan bahsettiler iyiydi.
sychtianarch sychtianarch
önce bu lafı eden kendi çapına baksın. 15 temmuz'dan beri ilker başbuğ'un demeçleri birilerini fazla kaşındırıyor. türk halkının beklenmedik refleksleri var. öyle çantada keklik bir durum yok. atatürk'ü sevmeyen, mesafeli duran kitle aynı zamanda ona saygı duyar. elbette dinci yobaz ve kripto akepeli dangalak ülkücü takımından bahsetmiyorum. aynısı tsk için de geçerli. ordu her şeyin üzerindedir. nihayetinde milleti kendi evladını askere gönderiyor. hem nefer hem emanet. ordunun paçavrasını çıukarırsanız, üzerine bir de milli onuru incitirseniz, seçmen de *mınıza k0r. yani bunun haricinde hemen her konuda milleti üzetrisiniz de buradan darbeyi yersiniz. esasen bir çok kişi neyin ne olduğunu da biliyor. afrin harekatı "dağ fare doğurdu" şeklinde sonuçlanırsa oylar meral hanım'a gider.