incinmemek için duygularından vazgeçmiş insan

3 /
tonguç tonguç
default bir hataya kanan ve mücadele etmeyenlerin kendinde, çevresinde yarattığı bullshit.

hassaslık bu dünyanın kabul edeceği birşey değil artık, devir değişti. bu hassaslık, tüm dünyayı organik değil, inorganik anlamaya sebebiyet veriyor. sonuç odaklı değil, süreç odaklı olun, incinmezsiniz.
saiyajin saiyajin
kendini böyle avutuyordur. vazgeçmek diye bir şey yok, bastırmak var. ne kadar bastırırsan bastır bir zaman geliyor patlıyor. sonra da bastırmak istemiyorsun fakat elinde olmayan sebeplerle bastırmaya devam ediyorsun.
mayintarlasi06 mayintarlasi06
bile isteye yapılan bir eylem olduğunu düşünmüyorum zira bir gece dünyanın en duygusal insanı olarak yatılan yataktan ertesi sabah hadi ben duygularımdan vazgeçeyim, artık incinmek istemiyorum diyip duygusuz bir insan olarak kalkamazsınız. zamanla olur. ailenden birini kaybedersin içinde bir yerlerde, aslında daha önce hiç farkına varmadığın o boşluk kara deliğe dönüşmeye başlar. gün geçtikçe daha çok büyümeye ve etrafındaki iyi kötü her şeyi içine çekmeye başlar. zaten yine zamanla gözlerinde o boşluğu görenler, kendileri de orada kaybolup gitmemek için yaklaşmamaya başlar. ki sen de yaklaşmalarını ve hayatına müdahil olmalarını istemezsin. en son bir başına o kara deliğin kenarına oturup asla dibine değip ses getirmeyeceğini bildiğin halde çakıl taşlarını itelersin, kolunu kaldırıp fırlatacak gücün de olmaz hem.
3 /