insan eti

1 /
azwepsa azwepsa
işi bilenlerden aldığımız istihbarata göre: insan etinin en leziz yerleri avuçları ve memeleriymiş (bilhassa kadınlar için).
avluda oturan sizofren avluda oturan sizofren
ben canavardım, insan etine susamıştım. çiğ et yemek istiyordum. işte sana çiğ et: midene oturdu. fakat ben, gerçekten yanaydım; bu nedenle midem bozuluncaya kadar devam ettim. şimdi beden hareketleri yapıyorum, karın adalelerimi kuvvetlendiriyorum. gelecek sefer herkesi çiğnemeden yutacağım. çünkü taş gibi sertleşti midem. geriye doğru dönelim, karın adalelerini görelim: bir, iki, üç, dört. ben yamyamım. çiğ etten -insan etinden- midesi bozulan bir yamyam. zaman her şeyi bozuyor.

oğuz atay
gece gelen gece gelen
söylentilere göre tadı, domuz etlinin tadına benzeyen et. her ikisini de yemedim ama bunun tadını merak ettiğim için onu yiyeceğim.
tabirül muallak tabirül muallak
etler arasında lezzet sıralamasının 1 numarası olduğu söylenir. 2. sırada da domuz etinin yer aldığı da söylenir. sonraki sıralama için vahşi doğaya çıkmak gerekir. tabi bunlar sonuçta bir söylenti.
25022012 25022012
çiğ yerseniz %100 ağız, ağız içi ve vücudunuzun belirli kısımlarında inanamayacağınız şekilde yaralar çıkabilir, hatta ölüme götürebilir. biraz cız bız yapıp yemeniz sizin ve damak tadınız için daha iyi olacaktır.
1 /