insanity

1 /
sandman sandman
king diamond denen -32 oktavlık ses düzeyine inebilen insan evladının the eye isimli albümündeki enstrümantal parçadır.parçada aklını yitiren bir mahkumun rüyası anlatılmaktadır ve king diamond un o efsane sesine yer verilmemektedir.buna rağmen bu şarkı king diamond abinin albümlerine koyduğu en iyi şarkıdır.ellerine sağlık andy la rocque diyor ve mankenler dünyasına geçiyoruz..
sozlukmozlukgozluk sozlukmozlukgozluk
shaun t nin önderliğinde hazırlanan,öyle böyle değil bir program. normal bir insanın yapması imkansız, eğer niyeti olan varsa başlamasın zaten. günlük evde otururken tv de reklamlarını görüp hadi len kalkıp ben de bu programdaki hareketleri yapayım da reklamlardaki millet gibi vücut yapayım, kas yapayım derseniz büyük yanılgıya düşersiniz. bir kere normal çalışma programlarındaki gibi yavaştan başlayıp arada hızlanıp tekrar yavaşlayan bir program değil kesinlikle. tam tersi müthiş bir hızla başlayıp aralarda birazcık nefes alımlık yavaşlayıp , sonra tekrar bir ölüm maratonuna başlıyorsunuz ki aman aman... eğer önceden bir tempo ile egzersiz yapmışsanız ve vücudunuz bu hızlı trempoyu çabucak yakalayabilecek kapasitede ise başlayın anasını satayım. benden günah gitti.
tipta vurulan muhendis tipta vurulan muhendis
öldürür.
insanı öldürür, bu kadar. bir kez 60 günlük programa dahil olma niyetiyle yol çıktım, yok efendim, hayır.
hiç aklaşmamak daha iyi. 90dx deneyin, ferah, kolay, yavaştan hızlıya bir program.

bok.
gats gats
60 günlük egzersiz programı. göründüğü gibi kolay değil. kıçının üstünden kalkmayan ben fit teste başladıktan 10 dakika sonra bıraktım.
buca müftüsü buca müftüsü
torrentten 7,95 gb'lık dosyasını indirip bugün başlamayı düşündüğüm program. bakalım fit test'te bayılıp bırakacakmıyım. kondisyonumun tırt olduğunu düşünüyorum. ayrıca devam edersem editlerim buraya.
edit: programın 3. gününde son 17 dakikasında sikerim böyle aşkın ızdırabını diyerek bıraktım sözlük. devam eder miyim bilmiyorum.
not: işbu entry kafadan klavyeye dökülen terler eşliğinde yazılmıştır.
nasren jake nasren jake
deluxe versiyonunu neredeyse bitirmek üzereyim, daha öncede spor yapmış insanlara tavsiye olunur, yeni başlayanlar için biraz zor, fotoğraflarında gösterdiği gibi bir değişim yaşadığımı da düşünmüyorum, ancak artık ne yapacaksam kondisyonum arttı.
le chevalier le chevalier
alman power metal grubu helloween'in 1996 yılında çıkardığı 7nci studyo albümü olan "the time of the oath" isimli albümünde bulunan "we burn" isimli şarkının "camia"da ki nam'ı diğer adıdır.
1 /