instela

218 /
wendera wendera
önce sizi takip eden kişilerin bildirimini göndermeyi durduğu şimdi de sizi takip edenlerin listesinde adlarının da görünmemeye başladığı site.profil resimlerinden mi tahmin edeceğiz bizi kimlerin takibe aldığını??
modlar yatıp sağa sola engel atacaklarına biraz sitenin sorunlarına baksalar keşke!!
bu nick benim tarafımdan kullanılıyor bu nick benim tarafımdan kullanılıyor
sınavıma çalışmamak için son birkaç saattir yapmadığım şey kalmamışken hatırladığım, uzun zaman sonra tekrar geldiğim site. en son 2017'de bir şeyler yazmışım ondan önce de parça parça. acaba tanıdığım yazarlardan hala bir şey yazan var mı diye baktım ki tek bir kişi bile kalmamış. oysa bi ara ne de eğlenceli gelirdi ergenlikten daha yeni çıkmış halimle kendimce akıllıca şeyler yazmak. bugünlerde de biraz canım sıkkın, tanınmadığım bir yerde içimden geldiğince kendimi ifade etmeye ihtiyaç duyuyorum, sanırım bu yüzden bu aralar daha sık uğrayacağım.
yorci cujoy yorci cujoy
çoğu zaman 1 sayfada 4 mesaj görünüyor ve altta "bu başlıkta 27 giriyi daha gör" yazısı beliriyor, işte bu uygulama çok yoruyor beni. yazı formatı ve diğer özellikler gayet iyi.
dilhun meyus dilhun meyus
eski itü sözlük zamanlarında (bizim dönemlerimiz de) daha bi hareketliydi. cumhurbaşkanlarına, başbakanlara, ünlü isimlere övgüler küfürler havada uçuşurdu.

"kimsinde başbakanımıza küfür ediyon lan" diye başlayıp, round sayısına göre "ananı bacını giberim huur çocuğu" diye devam eden griler peşi sıra nick altlarına döşenirdi.
bizde hemen alırdık çekirdeğimizi kolamızı nick altı kavgalarını izlemeye başlardık. sağlam giydiren bi yazar olduğunda "vurdu gol oldu" falan diye tezahüratlar yapardık.

troll yazarlarımız bile kaliteliydi be. surat ekşittirmez güldürürlerdi.

uludağ sözlük'ün afro amerikan çeteleri basardı burayı, ezdirmezdik tabi sözlüğümüzü, elimizde sopa, balta, satır allah ne verdiyse girişir gönderirdik.

işte eskiden çok güzeldi ortam, keşke o günlerde kalabilseydik.

şuan yeniden dönüş yaptım. bekliyoruz bakalım
ya çaylaklıktan çıkar bir şeyler yazıp çizmeye devam ederiz, yada bi çayını içer biraz soluklanır gideriz.
driving einstein driving einstein
sol frame'de sürekli seks, bekaret ve bilumum benzer saçma sapan içeriği ve popüler olmanın prim yaptığı yer haline geldi.

itü sözlük olmasına gerek yoktu, azıcık sözlük olarak kullanılsaydı bile severdik ama şu anki haliyle imkansız...
3
dediydi dersin dediydi dersin
burada yazacağı saçma salak yazıya daha başlık bulamayıp, yanlış şeyleri yanlış yere yazan, bu arada kendini premses sanan kraliçemsi bir malın varlığına şahit olduğum site. hayır yani bunlar ailecek mi mal anlamadım? yaprağını yerken kütür kütür de, sapına gelince niye meliyorsun?

söylemesem olmaz eki: kuru kuru kanırttırarak çok acıtmış ki narsist köpek hala melemeye, pardon havlamaya devam ediyor. sendeki nasıl bir havaalanı ki hepsini alabildin?
belirsizliklerinadamı belirsizliklerinadamı
içerisindeki bazı insanlar tarafından hayal kırıklığına uğratıldığım sözlük. ben sözlük te yazar bir insanın daha rasyonel daha düşünsel unsurlardan yana olduğunu düşünürdüm ancak yanılmışım.

içerisinde öyle bir güruh var ki azınlıkta belki 3-4 kişi ama hakikaten rezalet ötesi insanlar. sırf profilin de güzel bir kadının küçücük resmi var diye, düşünsel unsurları, hormonel unsurlarına yenik düşmüş ve basit bir "hayvan" dan farkları kalmamıştır neznim de.

kendilerine buradan başarılar diliyorum umarım buradanda düşürürsünüz arkanızdayım arkadaşlar ha gayret oldu olucak.

edit:imla
2
seanvictorydawn seanvictorydawn
sevgili instela okurları,

armağanımız olan bu sözlük, dilimizin kütürel zenginliğini yansıtan has be has bilumum gerçek bir kaynak…

instela sözlüğü, yerlerde sürünen türk dilini falçatalayarak kanatanlardan değildir. bilmukâbil; instela sözlüğü türk dili uzmanları ve aydınlarının oluşturukları bir kurul tarafından çeşitli yerli yabancı sözlükler taranarak seçilmiş ve geniş kapsamlılığından mütevellit engin ufukluluğuyla sizlere armağan edilmek üzere tavsiye edilmiştir.

burası osuruk tekkesi değildir beyler, beyenler ve beyenmeyenler. burası instela dır baylar, bayanlar ve baymayanlar. instela sözlüğü dilinizi daha da zenginleştirecek.
218 /