instela

221 /
katia katia
çok ilginç bir özelliğini keşfettiğim sosyal medya platformu. ya da bugını mı desem?
daha önce giri girdiğiniz bir başlığa sizden sonra girenleri şu anda gösteriyor ya hani;
hah orda çaylak girilerini de gösteriyor bize. ilginç cidden... çaylakların girileri yazarlara görünmez modlardan başka benim bildiğim. hatta herkesin şikayet ettiği sol framede uplanan başlıklar da vardır çaylaklarca giri girilen, lakin görünmeyen...
bu çaylak girileri başlıkta bilhassa mı görünür kılınıyor bize görelim de oylayalım ve çaylaklar da yazar olmaya aday mı bakılsın diye; yoksa bir bug mı bilemedim?

çaylaklık denen mevhum da sene olmuş 2019 kanayan yarasıdır sözlük denen alemde hem burda hem ekşide bence. yazmak isteyen insanı bekletmek, süründürmek iyi hoş (değil aslında lafın gelişi) da ne bileyim nahoş ve boş da aslında.
5
nymph naiad nymph naiad
absürt birşeyler okumadıkça genelde seri artı oy verdiğim sözlük platformu.

arkadaşlar verdiğiniz oylar üzerinden vergi kesmiyorlar. nedir bu kadar cimrilik.. illaki bir fikrin vardır giri hakkında, oy al oy ver sözlüğe can ver.
3
yok artık daha neler yok artık daha neler
uç kişilerin yazdığı platform.


bir uçta; sosyalleşemeyen, gece karanlığında ucu sekse gelecek konuşmalar yapabileceği bir kadın arayan ahmak.

diğer uçta ise; terk edilen, tercih edilmeyen yalnız kadın.

sonuç;

hepiniz, hepimiz mutsuzuz....
meftuh meftuh
şurda yazdıklarımı bir başka yazardan okusam, ne kadar gerizekalı biri ne kadar salak salak yazıyor, der basarım engeli. ama ben yazınca acayip komik oluyor. kendimi dönderip dönderip okuyorum. eğer yazmayı bırakırsam site çok sıkıcı olur bi daha da girmem. acayip eğleniyorum.
4
221 /