instela

232 /
avangard jazz avangard jazz
"coronavirüs" başlığı bulamıyoruz, daha geçen açmıştım başka yönlendirmişlerdi. şimdi yönlendirilen başlık da yok ortada. her seferinde tekrar tekrar başlık mı açıp yazmalı anlamadım ki ?

modlar güncellemeyi seyvlemeden (!) kapatıyorlar herhalde siteyi.
harmonai harmonai
nick altı entrylerini görünce tanrılar kurban istiyor nihaha nidalarıyla koştuğum sözlüktür.

sonuç; kaos ortamı oluşmamış, ortada çekirdeklik dahi bir durum yok. umutlarımla oynadınız, yazıklar olsun.
arabada besk evde on besk arabada besk evde on besk
bir süredir gıybeti tavan yapmış sanal platform. elimizde cips kola, güldük eğlendik lakin ürkütücü olan dalyaraklığın aşırı prim yapması. her komünitede dalyaraklık olur ve süreç içinde elenir. ama dalyaraklık onay görüyorsa sıçtın demektir.

yani düşünüyorum, adam solcu lakin am için gelmiş ortama. olabilir yani hepimiz biraz boş yapmak için buradayız sonuçta. biraz boş işlerle ve amcılıkla uğraşmakta fazla mahsur yok bence. lakin herif önüne gelene amerikan uşağı diyor, bu işin en ceremesini çeken grup yorum'a bile sallayabiliyor burada. grup yorum'a da sallanabilir elbette hatta salanmalıdır da bence. ama amcılık yaptığın yerden "fransa'ya kaçtılar" siksikçiliği yapmak bildiğin terbiyesizliktir. hadi daha iyi niyetli bir okumayla kendini bilmezlik diyelim ama ben bu arkadaşın da yancılarının da o kadar temiz olduğunu düşünmüyorum. yani hem solcu olacaksın hem de bugün senin arkandan meriç diye atıp tutanlarla birlikte kürt linçleyeceksin. eh tabi sonra bu apolitik davar sürüsüyle papaz olmak kürt linçlemeye benzemeyinde götüm götüm tüyeceksin sözlükten. ne perhiz ne lahana turşusu, birinden birini yapmayacaksın sonuçta... yani şurada iki vajina için ruhunuzu sattığınızı biliyorduk ama kafanız da hiç çalışmıyormuş yahu. müstehak size, dün beraber kürt linçlerken iyiydi sonuçta. güvenme faşistine, conconuna döner koyar götüne tkp'li kardeşlerim.

ha yani uçan adamın arkasından da bu kadar uzun uzun yazılar yazmak ayrı bir kalitesizlik tabi. hadi diyelim ki adama meriç dedin, dönüp sana cevap verme şansı var mı? yok. adam uçunca arkasından atıp tutması kolay tabi. ama bu dalyaraklığı da uçan yazarın ardından uzun psikolojik tahliller yaparak siz başlatmıştınız komünist meriçler. uçan yazarın ardından boş kaleye gol atmak güzeldi di mi? şimdi aynısı size yapılınca nasıl oluyormuş? görünüşe göre sizi yiyenler de huzur bulamamış tabi. olm kaos istiyoruz tamam da kaosun da kalitelisi beeee...

umarım çevreye daha fazla rahatsızlık vermezsiniz.

hiçbirinize gram saygı ve sevgi duymadan...

sincerely arabada besk evde on besk.
radiance radiance
bu geceden başlayarak yeni yazar alımlarını hızlandıracağız. çoklu hesapları engelleme işi bu süreci son derece yavaşlatmakta. bundan dolayı tek ricamız şayet farklı hesap açmak istiyorsanız mevcut hesabınızı kapatmanız veya yeni hesap açma girişiminde bulunduysanız bu hesabı derhal imha etmeniz. çoklu hesap girişimlerini doğrudan engelleyerek mevcut hesaplarınızı da kaybedebilirsiniz bu süreçte. bundan ötürü bu gece 24'e kadar çaylak bekleyen hesabınız varsa ve sadece yedek olsun diye açtıysanız kendi kendinize silmeniz. şu an kullandığınız hesabı kullanmayacaksanız eğer bu hesabı kapatmanızı rica ediyoruz.
funkybaggins funkybaggins
abi eliniz değmişken benim de şu yazarlık şeyimi bi şeyleseniz artık , ömrüm çaylaklıkla geçiyor.. yok sana onay monay derseniz rookie of the year adaylığına başvurmak istiyore.
kalemistik kalemistik
yeni efendisine kavuşmuş site. üzerindeki ölü toprağını atacağı, entelektüel hücrelerinin kıpırdayacağı ve ilim odalarının dolacağı dönem başlamıştır.

vesselam...
2
glaffkos glaffkos
yazarlığım olduğunu yıllardır unuttuğum, "lan bu favorileri bir temizleyeyim" diye chrome'a dalmışken görüp hatırlamam ile yeniden girmeye başladığım paylaşım sitesi.
2
232 /