instela bitmiş

1 /
breakthrough breakthrough
herkes yaşlandı ve hayattaki öncelikleri farklılaştı, en büyük darbe bence sözlüklere ve bu tarz platformlara sosyal medya tarafından gerçekleştirildi.
fark ettim fark ettim
ne bitmesi yeğen? işimiz var geri döneceğiz.

ilişkilerden yara almış (!) günlüğe yazmak yerine sözlüğe yazıp sağa sola çemkiren tiplerden sözlüğü kurtaracağız. beşinci günün şafağında sol tarafa bak.

işte o gün kuul takılan, görmüş geçirmiş sözlük yazarlarını; gandalf'ın ışığı altında bozguna uğratacağız!
rose whisper rose whisper
adım adım kendini gerçekleştiren bi kehanet.

ben şeyi merak ediyorum. burda iki üç kişi kalınca ne olacak? kapanan sözlükler gibi burası da kapanacak ve yazdıklarımız yok mu olacak? çok yazık olur öyle olursa. lütfen öyle olmasın. bitse bile arada girip tarihimize bakabilelim.
8
bona fide bona fide
burayı bir huzurevi gibi düşünün. diğer sözlüklerde yapacağını yapmış, ununu elemiş, eleğini asmış insanların geldiğini. huzuru arıyoruz efendim biz burada. sol frame aksa da olur akmasa da. bak kafiyeli de oldu.
mineral mineral
insanlar sosyalleşmek ile değil para kazanmak için çalışmakla uğraşıyor olabilir. ben bittiğini düşünenlerden değilim ama geliştirilmesi gerektiği konusunda fikirlerim var.
di mi ama di mi ama
büyük kitlelerin sözlüklerden haberdar olmasıyla başlayan süreçtir. sözlükleri ve formatını bitirenlerin sözlükleri kurtaracağını sandığı dönemdeyiz.

sözlük yönetimlerinin de seçimini kalite yerine popilik, çokluk ve reklam gelirinden yana kullanmaları da bunu etkilemiştir.

uzungöle bakarak birçok bitiş hikayesinin özetini görebilirsiniz mesela.
1 /