instela da takılan evli beyler

tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni
zamanında buralarda bi abimiz vardı 40larında. evliydi sanırım o da. boşanacaz ayrıyız falan diyordu millete. bilgisayarda masa üstünde iş adında bir klasör açıp alt klasör olarak da raporlar, planlar vs yapmış, raporların içine ise tarih klasörleri açıp onların da içine nick nick, kimden hangi tarihte meme aldıysa kaydetmişti.

evli mevli ama yaşlı kurt affetmiyor.
9
kimoldugunubilmeyentorpilli kimoldugunubilmeyentorpilli
sadece giri yazıyorsa neden olmasın. özelde yazıldıkları içinse o boşanma yalan unut onu diyoruz. capsler de kamuoyuna bilgilendirme amaçlı sunulmalı ki yengeye suç unsuruyla ilgili yorumda bulunabilelim.herşey daha güzel bir instela için.
4
sasaki endo sasaki endo
düşündüm de şimdi "eeh bana gelmez." diyeceğim.
şöyle eve gelmişsin, karın seni sorup soruşturuyor, bön gözlerle sana bakıyor. sen: "1 saniye hayatım bakayım bugün kehkeşan komiklik yapmış mı?" deyip instela'ya giriyorsun. hiç samimi değil.
sirseri mayın sirseri mayın
tam olarak ben. başlık bildiğin benim için hususi açılmış. sarraf ne ayaksın diyor.

neyse yedik içtik eğlendik biz kalkalım o zaman mı diyelim ne diyelim.

oysa ki amaç belli, duru bir su gibi berrak.
4
madafakamanki madafakamanki
ya bu evli adamdan ilk yarayı kim aldı. o evli adam kimdi? bi delikanlı gibi salın şu bilgiyi de herkes rahatlasın ulan. ürküttünüz tüm sözlük ceylanlarını. geçen bir ben de evliyim geyiği yaptım kesildi bütün trafiğimiz. şlskajdas ekmeğimize kan doğradınız amk.