instela da takılan evli beyler

1 /
tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni
zamanında buralarda bi abimiz vardı 40larında. evliydi sanırım o da. boşanacaz ayrıyız falan diyordu millete. bilgisayarda masa üstünde iş adında bir klasör açıp alt klasör olarak da raporlar, planlar vs yapmış, raporların içine ise tarih klasörleri açıp onların da içine nick nick, kimden hangi tarihte meme aldıysa kaydetmişti.

evli mevli ama yaşlı kurt affetmiyor.
9
kimoldugunubilmeyentorpilli kimoldugunubilmeyentorpilli
sadece giri yazıyorsa neden olmasın. özelde yazıldıkları içinse o boşanma yalan unut onu diyoruz. capsler de kamuoyuna bilgilendirme amaçlı sunulmalı ki yengeye suç unsuruyla ilgili yorumda bulunabilelim.herşey daha güzel bir instela için.
4
sasaki endo sasaki endo
düşündüm de şimdi "eeh bana gelmez." diyeceğim.
şöyle eve gelmişsin, karın seni sorup soruşturuyor, bön gözlerle sana bakıyor. sen: "1 saniye hayatım bakayım bugün kehkeşan komiklik yapmış mı?" deyip instela'ya giriyorsun. hiç samimi değil.
sosyalismet sosyalismet
evliler giremez diye kapıda tabela görmedik, daldık girdik. gerçi evli değiliz ama birilerine dert olmuş anlaşılan.
kızları kapacaklar korkusu yaşıyor olabilir ergenler.
telaşa gerek yok, zihniniz açık, yüreğiniz temiz olsun. kız veya erkek avına çıkan kişilerin sözlükte ne işi olsun. buranın yamyam kaynadığını idrak edememiş anlaşılan. bir makaraya alırlar kaçıp gitmek zorunda kalırsın sohbet odalarına.
sözlük bu, inceden dokundurur, yerinde bilgiyi oturtur.
sirseri mayın sirseri mayın
tam olarak ben. başlık bildiğin benim için hususi açılmış. sarraf ne ayaksın diyor.

neyse yedik içtik eğlendik biz kalkalım o zaman mı diyelim ne diyelim.

oysa ki amaç belli, duru bir su gibi berrak.
4
madafakamanki madafakamanki
ya bu evli adamdan ilk yarayı kim aldı. o evli adam kimdi? bi delikanlı gibi salın şu bilgiyi de herkes rahatlasın ulan. ürküttünüz tüm sözlük ceylanlarını. geçen bir ben de evliyim geyiği yaptım kesildi bütün trafiğimiz. şlskajdas ekmeğimize kan doğradınız amk.
1 /