instela da tanışıp sevgili olmak

kıropapatya kıropapatya
karşı tarafın yeni birisiyle tanışıp, onlar sevgili olana kadar süren bir ilişki oluyor. manitayı nereden bulduysan, aldatıldığında da oradan birisiyle aldatılırsın.
platonun ütopyası platonun ütopyası
eskiden şöyle bir kanı vardı; insanlar buraya anonim olmanın da verdiği rahatlıkla oldukları gibi içini döküyorlar falan diye düşünülürdü. hoşlanılan kişinin yazılarını baştan sona okuduğunda o kişiyi tanıyacağını falan sanardı insanlar. bu doğrultuda birçok kişinin harcandığına eminim.

bir ay içinde aşırı yakınlaşıp hadi evlenelime kadar muhabbeti getirip ailelerle tanıştıktan sonra biten ilişkiler var. aldatmalı - ama öyle böyle aldatma değil resmen zincirleme aldatmalı- ilişkiler de mevcut. mesela ibrahim yavşağını bilenler bilir. sözlük dışından nişanlı olduğu bir kadın varken aynı anda da sözlükten üç kadınla takılıp gündelik masraflarını da bu kadınlardan karşılayan bir tipti. sonra evli erkeklerin olayları çok fazla olur. uzun süre gizlerler durumu, artık gizlenecek hali kalmadığında ayrılacağız anlaşamıyoruz derler, ilişkiye devam eder bu durumda bazı salaklar-üzgünüm ama cidden salaksınız-. sonra adamın çocukları olduğu öğrenilir, bu kadar yalana rağmen hala ilişkiye devam eden ağır sorunlu tipler de var maalesef. en son bi boşanma davası muhabbeti döner ve erkek kişisi, çocuklarım var yuvam dağılmasın der ve ilişkiyi kapıya koyar. bu erkeklerin bazı yüzsüz versiyonları, bütün olanlara rağmen istersen arada görüşebiliriz der falan. böyle şeyler haddinden fazla. ha mutlu sonlar ya da olağan sınırlarına ulaştığı için kırıp dökmeden biten ilişkiler de var muhakkak ama onlar istisna denilecek kadar az.

görünen o ki sözlüklerde bir insanın kendini olmak istediği biri gibi tanıtması, gerçek hayattan çok daha kolay. o sebeple riskli iştir sadece sözlük kanalından tanıdığın ve elinde başka bir veri olmayan biriyle sevgili olmak.
17
fa shizzle fa shizzle
imkansız değildir. önceki hesabımla birlikte yaklaşık 8 senedir burdayım. bi geçmişe dönüp baktım da şimdiye kadar sözlükten 12 kadınla birlikte olmuşum. hala arada toplanır görüşürüz. kimsenin birbirine ne kini vardır ne kızgınlığı. hatta buluşmaya herkes evde yaptığı şeylerle gelir. güzelce yer içeriz sonra beni ortaya alır götüme dildo sokup ağzıma biber dolması falan verirler. siz yeter ki adam olun. gerisi kolay.