instela değil fucktela

captainonur captainonur
geçenlerde duyuru bölümüne tüm samimiyetimle "cumartesi kadıköy'de bir şeyler yapılsa mı?" diye bir şey yazdım. 4 kişi zahmet edip cvp vermiş 15 dk içinde sağolsunlar.

-kız varsa gelirim.
-kızlar varsa ben de varım.
-askeriye koğuşu gibi bir yer hayal ettim.
-kızlar da gelecek mi?

sonra duyuruyu sildim elbette.

anlam veremiyorum bazen insanlığa gerçekten. bu kadar mı abazansınız? gidelim farklı hayatlardan farklı insanlardan nemalanalım da biraz ufkumuz açılsın, arkadaş kazanalım demek neden bu kadar zor? dünyanız 15 dk'lık(o da erken boşalma sorununuz yoksa) zevk için döner olmuş. bir insanla iki kadeh/shot/şişe devirip neden dertleşemiyorsunuz? bu kadar mı açsınız? işiniz gücünüz kimi nasıl si"l"erim olmuş. biraz insan olmayı deneyin be arkadaşım. bundan 5 yıl önce burlar hep çiçek tarlasıydı. herkesin sohbetinin bir kalitesi vardı. çivisi çıkmış artık. yazık... çok yazık...

saygılar.


edit : anında gelen eksileme yoğunluğuna bakarsak ne kadar da üzerine alınan olmuş böyle. ehh geçmiş olsun. biz birkaç kişi görüşüp bir şeyler yapacağız. siz de o arada muhtemelen elizabeth'le takılıyor olacağınız için zaten meşgul olacaksınız.kolay gelsin.
13
arcian arcian
yusuf kaplan modeli serzeniş.

(bkz: amguard)
(bkz: meriç)

edit: ders çalışmamak için bahanem olsun, fi tarihinden sonra entry giriyorum.

serzenişin yazıya dökülüşüne bakalım önce:

"anlam veremiyorum bazen insanlığa gerçekten. bu kadar mı abazansınız?" - "erkek yerine kadınla buluşmak isteyen herkes abazandır." - bi' kadının makyaj malzemeleri hakkında yapacağı konuşmayı, yıllardır bitmeyen şu leş futbol muhabbetine her zaman tercih ederim.

"gidelim farklı hayatlardan farklı insanlardan nemalanalım da biraz ufkumuz açılsın, arkadaş kazanalım demek neden bu kadar zor?" - bunları yapmak için sözlüğün duyurusunu mu kullanıyor insanlar? bence değil. ha, hayatı boyunca sevişmemiş bi' adamla buluşmayı dahi tercih ederim bu "kınayan" model yerine - "ay her şey seks olmuş ya aaa, pis abazanlar huff" diye takılan modelin; hatta direkt bi' tanıdıktan örnek vereyim direkt; derneklerde dirsek çürütmüş - baya bi' eşitlik üzerine sosyal sorumluluk projesine katılmış ve on numara seksüel modernizm imajı çizen bu kardeşimiz; seviştikten on dakika sonra "o yarrağı yemek istiyorsa bekleyecek hacııııı." diye bi' cümle patlatmıştı. aha bak o geliyor aklıma ne zaman böyle bi' serzeniş görsem. bir de, arkadaş havuzunu yine sözlük duyurusundan oluşturmaya çalışmak yine garip bi' faaliyet.

"dünyanız 15 dk'lık(o da erken boşalma sorununuz yoksa) zevk için döner olmuş." - (erken boşalma sorunum yok, ama siz abazanların kesin vardır xd) temalı karşıyı gömmece.

"bir insanla iki kadeh/shot/şişe devirip neden dertleşemiyorsunuz?" - içtikten sonra derdini anlatacak adam/kadın olursa o an masadan siktir ederim; alkol eğlenmek ya da unutmak için içilir - şikayet etmek için değil. bi' de, bu jenerasyonun problemleri o kadar küçük ve içi boş ki, dinlemeye değmez.

"bu kadar mı açsınız?" - (ben her gün sikişiyorum beybisi, yoksa siz aç mısınız?) temalı dokundurma.

"bundan 5 yıl önce burlar hep çiçek tarlasıydı. herkesin sohbetinin bir kalitesi vardı." - bok öyleydi, nereye öyleydi? geçelim bunları.

serzenişi yarak kürek genellemelerle yapmak, karşındakini gömerek ve kendini ayrı kılmaya çalışarak konuşmak irite edici bi' davranıştır. o eskilerin sebebi üzerine alınmak değildir yani.

"ehh geçmiş olsun. biz birkaç kişi görüşüp bir şeyler yapacağız. siz de o arada muhtemelen elizabeth'le takılıyor olacağınız için zaten meşgul olacaksınız.kolay gelsin." - sdljfhsljdfhsdf, ya sabır. "sevişmek isteyenleri kötülersen ve hayatın seksten ibaret olmadığını yüksek sesle çığırırsan bir gün sen de sevişebilirsin." gibi bi' ekolden mi geliyorsunuz abi? neyin kafası şimdi bu?

dn: aylardır mesaj kutumun geleni de gideni de boş - karakter gereği yarak kürek argümanlara kendi yarak kürek argümanlarımı sunmayı seviyorum. lakin sençün bütün muhalefetler "üzerine alınmak" olduğu için: sikişmek isteyen ateşli kızları özelime bekliyorum. azalarak bitin yauv - lütfen.

dn 2: "karı varsa gelirim" diyen adamın esas amacı "karı" varsa gitmek değildir; halihazırda "karı" varsa gelecek olan adam; bunu dile getirmez - "karı" yazarsa "nerede buluşuyoruz dostum?" falan yazar. "karı" için geliyorum diyen adam, orada "karı" ile karşılaştığında "karı"nın bunu bilmesini istemez. yani üj-bej geyik cevabı üzerine sosyal sorumluluk kasmak çok şekilsiz bi' olay; onu da şaapayım.
6
emir timur küregen emir timur küregen
açılın geldim.
birisi benim. doğrusu - ''küçükçekmece askerlik şubesi gibi bir yer hayal ettim'' benzeri bir cümle idi.

kısa cevaplar vereyim, zira ihale incelemem lazım. pursantajdan yaklaşık fiyat çıkart, üzerine kar koy falan bunları düşünmemiz gerekiyor. neyse cevaplara geçelim.

- hayır, abazan değilim.
- ufkumun genişletilmesini bir başkasının düşünmesi çok hoşuma gitti. ufkum ile yetinilmiş en azından genişletme isteği.
- dünyam hedeflerim için döner.
- hayır erken boşalma sorunum yok ama o iş 15 dk sürüyorsa rutine binmiştir, fantezi katın ilişkinize.
- dertleşirim.
- şimdilik iki tane faaliyet alanımız var. iş tanımımızda kimi nasıl si''k''erim diye bir ibare geçmez.
- insan olmayı denemek yerine, rakun olmayı tercih ediyorum.
- 11 yıl uludağ'da yazdım. hakikaten kalite kalmadı bakınca 11 yıl önceye göre.

vallahi ben çalışıyor olacağım ve elizabeth isimli hanımı tanımıyorum.
sana iyi sevişmeler, 15 dk'yi 3 (tahminen) kız başına bölsek 5'er dakika düşer. normal şartlarda bahsedildiği gibi 15 dk sürüyorsa kedere boğulurum. bu tür partiler düşünüyorsan sildenafil almalısın derim. gece boyu ve ertesi sabah da sürecek olsaydı tadalafil önerirdim, hem alkolden daha az etkilenir.

ayrıca kinaye sezdim, neden kıskanalım? kolay gelsin, sevişin.

saygılarımla,
emir timur küregen

(metin sonundaki ''saygılar veya saygılarımla'' kelimesinin arkasından virgül yerine nokta koyarsanız, kurumsal bir şirkette güzelce ağzınıza sıçarlar, virgülü deneyin. ben kaçtım.)
mealstrom mealstrom
artıladım ve bence burada akademik çevrelerin cinsel münasebetlere bakışının bir yansımasını görüyoruz. ha ben kız olsa da gelirim olmasa da ama olsa tabi daha akademik olur.
die leiden des jungen emre die leiden des jungen emre
"kız yok ama isterseniz dördünüz bir olup beni sikebilirsiniz" denilerek çözülecek hadiseyi ne kadar büyüttünüz yahu, uzun uzun yazmışsınız bir de. lütfen biraz çözümcü yanaşalım sorunlara şikayet etmekten ziyade.
istanbulbeyi istanbulbeyi
cinsel polarite daha doğal olur. haksız değiller. belki de erkek muhabbeti baymıştır. belli yaştan sonra sarmıyor. yine de tabii kız var mı diye sormaları biraz olmamış.