instela değil fucktela

1 /
captainonur captainonur
geçenlerde duyuru bölümüne tüm samimiyetimle "cumartesi kadıköy'de bir şeyler yapılsa mı?" diye bir şey yazdım. 4 kişi zahmet edip cvp vermiş 15 dk içinde sağolsunlar.

-kız varsa gelirim.
-kızlar varsa ben de varım.
-askeriye koğuşu gibi bir yer hayal ettim.
-kızlar da gelecek mi?

sonra duyuruyu sildim elbette.

anlam veremiyorum bazen insanlığa gerçekten. bu kadar mı abazansınız? gidelim farklı hayatlardan farklı insanlardan nemalanalım da biraz ufkumuz açılsın, arkadaş kazanalım demek neden bu kadar zor? dünyanız 15 dk'lık(o da erken boşalma sorununuz yoksa) zevk için döner olmuş. bir insanla iki kadeh/shot/şişe devirip neden dertleşemiyorsunuz? bu kadar mı açsınız? işiniz gücünüz kimi nasıl si"l"erim olmuş. biraz insan olmayı deneyin be arkadaşım. bundan 5 yıl önce burlar hep çiçek tarlasıydı. herkesin sohbetinin bir kalitesi vardı. çivisi çıkmış artık. yazık... çok yazık...

saygılar.


edit : anında gelen eksileme yoğunluğuna bakarsak ne kadar da üzerine alınan olmuş böyle. ehh geçmiş olsun. biz birkaç kişi görüşüp bir şeyler yapacağız. siz de o arada muhtemelen elizabeth'le takılıyor olacağınız için zaten meşgul olacaksınız.kolay gelsin.
19
arcian arcian
yusuf kaplan modeli serzeniş.

(bkz: amguard)
(bkz: meriç)

edit: ders çalışmamak için bahanem olsun, fi tarihinden sonra entry giriyorum.

serzenişin yazıya dökülüşüne bakalım önce:

"anlam veremiyorum bazen insanlığa gerçekten. bu kadar mı abazansınız?" - "erkek yerine kadınla buluşmak isteyen herkes abazandır." - bi' kadının makyaj malzemeleri hakkında yapacağı konuşmayı, yıllardır bitmeyen şu leş futbol muhabbetine her zaman tercih ederim.

"gidelim farklı hayatlardan farklı insanlardan nemalanalım da biraz ufkumuz açılsın, arkadaş kazanalım demek neden bu kadar zor?" - bunları yapmak için sözlüğün duyurusunu mu kullanıyor insanlar? bence değil. ha, hayatı boyunca sevişmemiş bi' adamla buluşmayı dahi tercih ederim bu "kınayan" model yerine - "ay her şey seks olmuş ya aaa, pis abazanlar huff" diye takılan modelin; hatta direkt bi' tanıdıktan örnek vereyim direkt; derneklerde dirsek çürütmüş - baya bi' eşitlik üzerine sosyal sorumluluk projesine katılmış ve on numara seksüel modernizm imajı çizen bu kardeşimiz; seviştikten on dakika sonra "o yarrağı yemek istiyorsa bekleyecek hacııııı." diye bi' cümle patlatmıştı. aha bak o geliyor aklıma ne zaman böyle bi' serzeniş görsem. bir de, arkadaş havuzunu yine sözlük duyurusundan oluşturmaya çalışmak yine garip bi' faaliyet.

"dünyanız 15 dk'lık(o da erken boşalma sorununuz yoksa) zevk için döner olmuş." - (erken boşalma sorunum yok, ama siz abazanların kesin vardır xd) temalı karşıyı gömmece.

"bir insanla iki kadeh/shot/şişe devirip neden dertleşemiyorsunuz?" - içtikten sonra derdini anlatacak adam/kadın olursa o an masadan siktir ederim; alkol eğlenmek ya da unutmak için içilir - şikayet etmek için değil. bi' de, bu jenerasyonun problemleri o kadar küçük ve içi boş ki, dinlemeye değmez.

"bu kadar mı açsınız?" - (ben her gün sikişiyorum beybisi, yoksa siz aç mısınız?) temalı dokundurma.

"bundan 5 yıl önce burlar hep çiçek tarlasıydı. herkesin sohbetinin bir kalitesi vardı." - bok öyleydi, nereye öyleydi? geçelim bunları.

serzenişi yarak kürek genellemelerle yapmak, karşındakini gömerek ve kendini ayrı kılmaya çalışarak konuşmak irite edici bi' davranıştır. o eskilerin sebebi üzerine alınmak değildir yani.

"ehh geçmiş olsun. biz birkaç kişi görüşüp bir şeyler yapacağız. siz de o arada muhtemelen elizabeth'le takılıyor olacağınız için zaten meşgul olacaksınız.kolay gelsin." - sdljfhsljdfhsdf, ya sabır. "sevişmek isteyenleri kötülersen ve hayatın seksten ibaret olmadığını yüksek sesle çığırırsan bir gün sen de sevişebilirsin." gibi bi' ekolden mi geliyorsunuz abi? neyin kafası şimdi bu?

dn: aylardır mesaj kutumun geleni de gideni de boş - karakter gereği yarak kürek argümanlara kendi yarak kürek argümanlarımı sunmayı seviyorum. lakin sençün bütün muhalefetler "üzerine alınmak" olduğu için: sikişmek isteyen ateşli kızları özelime bekliyorum. azalarak bitin yauv - lütfen.

dn 2: "karı varsa gelirim" diyen adamın esas amacı "karı" varsa gitmek değildir; halihazırda "karı" varsa gelecek olan adam; bunu dile getirmez - "karı" yazarsa "nerede buluşuyoruz dostum?" falan yazar. "karı" için geliyorum diyen adam, orada "karı" ile karşılaştığında "karı"nın bunu bilmesini istemez. yani üj-bej geyik cevabı üzerine sosyal sorumluluk kasmak çok şekilsiz bi' olay; onu da şaapayım.
12
emir timur küregen emir timur küregen
açılın geldim.
birisi benim. doğrusu - ''küçükçekmece askerlik şubesi gibi bir yer hayal ettim'' benzeri bir cümle idi.

kısa cevaplar vereyim, zira ihale incelemem lazım. pursantajdan yaklaşık fiyat çıkart, üzerine kar koy falan bunları düşünmemiz gerekiyor. neyse cevaplara geçelim.

- hayır, abazan değilim.
- ufkumun genişletilmesini bir başkasının düşünmesi çok hoşuma gitti. ufkum ile yetinilmiş en azından genişletme isteği.
- dünyam hedeflerim için döner.
- hayır erken boşalma sorunum yok ama o iş 15 dk sürüyorsa rutine binmiştir, fantezi katın ilişkinize.
- dertleşirim.
- şimdilik iki tane faaliyet alanımız var. iş tanımımızda kimi nasıl si''k''erim diye bir ibare geçmez.
- insan olmayı denemek yerine, rakun olmayı tercih ediyorum.
- 11 yıl uludağ'da yazdım. hakikaten kalite kalmadı bakınca 11 yıl önceye göre.

vallahi ben çalışıyor olacağım ve elizabeth isimli hanımı tanımıyorum.
sana iyi sevişmeler, 15 dk'yi 3 (tahminen) kız başına bölsek 5'er dakika düşer. normal şartlarda bahsedildiği gibi 15 dk sürüyorsa kedere boğulurum. bu tür partiler düşünüyorsan sildenafil almalısın derim. gece boyu ve ertesi sabah da sürecek olsaydı tadalafil önerirdim, hem alkolden daha az etkilenir.

ayrıca kinaye sezdim, neden kıskanalım? kolay gelsin, sevişin.

saygılarımla,
emir timur küregen

(metin sonundaki ''saygılar veya saygılarımla'' kelimesinin arkasından virgül yerine nokta koyarsanız, kurumsal bir şirkette güzelce ağzınıza sıçarlar, virgülü deneyin. ben kaçtım.)
1
alyssia alyssia
maalesef son yıllarda sözlüklerin/ sosyal medyanın geldiği hal tamamen bu sadece instela için geçerli değil. herkes one night stand/ fuckbuddy peşinde. tamamen iyi niyetli olan arkadaşlar illa ki vardır az da olsa umarım eğlenebilecekleri bir çift kelam edebilecekleri insanlarla tanışır ve buluşurlar.
extrawelt extrawelt
vay arkadaş ne iğrenç muhabbetler yahu bunlar. işin iki tarafında da değilim ama soğuttu resmen. kadın olsam hesabı siler giderdim muhtemelen.
anoktainoktagnokta anoktainoktagnokta
erkek kadın arkadaş olamaz diye düşünüyorsunuz, sonra her ortamda sap sap gezip karı arıyorsunuz, kız görünce eliniz ayağınız birbirine giriyor "karının düşme şansı" sıfırın altına iniyor.

biraz salın, karıyı kızı geçin paylaşacak bir şeyleriniz olsun insanlarla güzel şeyler yaşayın keyif yapın düzgün bir insan olunca "karılar" kendi geliyor zaten aramaya gerek kalmıyor.

bari milleti rahatsız etmeyin kardeşim, sözlüğü seks partisine çevirmenizin sebebi çükünüzün işemekten başka işe yaramaması çünkü. bunun çözümü bu mu lan kafanız alıyor mu bunu?
1
porsiyon mu ekmek arası mı porsiyon mu ekmek arası mı
karı için iş yapan adam bunu dillendirmez. son ana kadar kibar, entel, hümanist, petsever hatta vegan bile olabilir.

tanışma-kaynaşma etkinliği olsun, girdiğim çoğu ortamda düzenlemeye çalışırım, yüzyüze bakan insanlar birbirlerini tanısınlar, karşılaştıklarında kafalarını çevirmesinler diye. ama ne zaman organizasyonda bir kız olsa bu dediğim tipler aptal bir moda giriyor, birbirlerini gömmeye başlıyor. ilgi gören kız da durumdan rahatsız değil.

bu karakterlerden biri değilseniz o buluşma sizin için anlamsızdır. alfa'mız yaptığı erkeklikleri anlatırken telefona gömülebilirsiniz.

ben soruyorum, kız olduğunda gitmiyorum. ne samimi muhabbet dönüyor ne yeni bir şeyler keşfediyorum. zaman kaybı.
mealstrom mealstrom
artıladım ve bence burada akademik çevrelerin cinsel münasebetlere bakışının bir yansımasını görüyoruz. ha ben kız olsa da gelirim olmasa da ama olsa tabi daha akademik olur.
lanetherif lanetherif
çok ama çok nadir olarak yaptığım, zerrece trollemeden giri yazacağım, umarım okursunuz.

medeni olmayı unutmuş buranın yazarları... ciddi söylüyorum. bu bir eleştiri ya da hakaret değil, tespit. lütfen ön yargıyla yaklaşmadan okuyun, anlayacaksınız.

kim ne yazmış hiç okumadan sadece başlık üzere yazıyorum.
maalesef gerçek.

1999 yılından beri aktif internet kullanıcısıyım.
bir çok forum ve dahi şu an hayatımızda olmayan sözlükten insanlarla haşır neşir oldum...
anlık olarak gittiğim izmir, bursa vs.. şehirler için günün başında "geliyorum, akşama müsait olanlarla toplaşalım" dediğimde kadın / erkek kimsenin aklında bir orospuluk olmadan buluşurduk. izmir'de bu şekilde sürpriz bir buluşmada 14 kişi olduğumuzu bilirim. istanbul'da ise önden plansız programsız pat diye gidişimde 25 kişi toplaştık bir keresinde...

evet grup içinden sevgili olan hatta fuck buddy olanlar da oluyordu lakin bu dönemde artık esamesi kalmamış 2 şey vardı.
1. saygı
2. edep / terbiye

kimse kimsenin hayatının içini bu kadar deşmez, kimse kimseyle "pazarlık edercesine, çıkarını gözetircesine" bir araya gelmez, fuck buddy ya da sevgili olanlar ayrılırken birbirini ifşa etmez, trollerken insanların kişisel hayatlarını etkileyecek kadar derin şeyler yapılmaz, ortada bir iftira yoksa kimse kimseyi ifşalamaz, problemlerini kendi çözerdi.

hepsinden öte karşılıklı olarak iletişim kurabilecek, sohbet edecek potansiyeli vardı insanların.

internet üzerinden tanıyıp hayatımın çok ama çok önemli yerlerine koyduğum can sevdiklerim de var. hala hayatımdalar...

bunları niye anlattım?

instela'da bu mümkün değil.
hadi buluşalım desek en az 5 kendini bilmez, 3 maganda gelir,2 kezban, en az 1 adet ortamdaki muhabbeti yönlendirmek için çaba sarfedip kafa siken politik doğrucu, pembe solcu tip gelir.

sohbet edilmez orada, illa ki siyaset konuşulur! illa ki bak...

hepsini geçtim, bu tiplerin içinden sadece 2-3 kişi gerçekten samimi insanlar olur, gerisi sadece yoklamaya gelir.

bu neden böyle?
bence bu sorunun cevabını sağda solda aramak yerine kendinizle başlayın.
medeni olmayı unutmuş buranın yazarlarının büyük kısmı.

genel itibariyle takıntılı ve obsesif davranır olmuşlar.

facebook'ta shall we diye bir aktivite grubu var, insanlar çıkarsızca bir araya geliyorlar mesela. sadece hoş sohbet olsun, güzel aktivite olsun fikri ile. grup büyüdü ve bazı kafelerde indirim alıyor grup üyeleri mesela...
şurada yazan bazı yazarları biliyorum ki gruba girse ya kötü niyetli davranır, ya kadın / erkeklere yürümeye çalışır, istediği sonucu alamayınca da çirkefleşir vs... ya da öyle saçma tavırlar takınır ki kendini iter. gruptan dışlanır.

arkadaşlar yapmayın. bir kendinize gelin.

bir insan sadece sohbet için buluşabilir. bir insan hiç tanımadığı insanlarla sadece goygoy için de buluşabilir, altında bir şey aramayın.

sevgilisi olan / olmayan ; erkek / kadın insanlarda buluşabilir. bu son derece medeni bir şey.

lakin bu kavram burada cidden yitmiş.

burada bunu gözlemlediğim için anonim davranmakta ısrar ediyorum, adımı bile vermemek konusunda hassas davranıyorum vs...

siz bu şekilde nasıl dostluk kuruyorsunuz birileriyle onu dahi anlayamıyorum üstelik.

instela'yı fucktela yapanlar başka insanlar değil, sizlersiniz.
değiştirmek mi istiyorsunuz? önce kendiniz değişin...
die leiden des jungen emre die leiden des jungen emre
"kız yok ama isterseniz dördünüz bir olup beni sikebilirsiniz" denilerek çözülecek hadiseyi ne kadar büyüttünüz yahu, uzun uzun yazmışsınız bir de. lütfen biraz çözümcü yanaşalım sorunlara şikayet etmekten ziyade.
1 /