instela duyar kasma zirvesi

1 /
tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni tekel savaşçısı ahmet abinin yeğeni
sanırım ilk defa zirvenin kurucusunun katılmayacağı bir zirve olacak.

evet konuya gelelim, görüyorum ki çok fazla duyar kasılıyor burada. daha ağzınızı açmadan duyarcılar gelip diyeceğiniz şeyi tıkıyor ağzınıza. "ama bir de onun açısından bakalım o da böyle, bu da şöyle, burası çok acımasız..." eeeeh sıktınız yav. kafa dağıtmaya geliyoruz adamlar duyar duyar duyar duyar daha fazla kafa sikiyor.

işte tam da bu sebeplerden duyarcı arkadaşları boş bir eve alıp 24 saatlik zirve düzenlemeyi düşünüyorum. evi de ben tahsis edeceğim. yeter ki 24 saat orada kalıp sürekli birbirinize "evet abi sen de haklısın ama bir de muhittinin açısından bak olaya, geçmişte neler yaşadığını bilemeyiz" şeklinde yorumlar yapıp bir çıkış bulamadan ortadan ortadan takılın. 1 aylık duyarınızı orada harcayın, birbirinizin kafasını sikin bize bulaşmayın yeter.

24 saat 1 aylık duyar için yetersiz derseniz süreyi uzatabiliriz. siz yeter ki bitirin enerjinizi.

ilk okuduğunuzda sinirleneceksiniz belki yazdığım şeye ama eksi vermeden önce bir de bizim açımızdan düşünün akjbdkajds
asya karetta karettası asya karetta karettası
insteladan gizli iş çevirmeye niyetlenenleri toplayıp; instelanın duyacağını, kasmamalarının gerektiğini anlatan bir konferans verileceğini zannettiğim zirve.

bişi içmeden bu kafayı yaşayabiliyorum. imkan veya kanal sahibi arkadaşlar dm den ulaşırsa sevinirim.
death is certain life is not death is certain life is not
doğaya gereksiz karbondioksit salmamak için katılmayacağım zirve. afrika'da insanlar açlıktan ölürken sizinle oturup bira içip nicklerinizi tek tek sorduktan sonra "aa o sen miydin ya ahahaha" şeklinde sahte mutluluklar yaşayacak değilim.
ölü kadın ölü kadın
penguen duyarı, at duyarı, maydanoz duyarı, danigomodu'nun güneyine elektrik santrali yapılmasın duyarını bile duyduk ama zombi duyarı efsane gerçekten. liderliğe aday.

sen korumazsan, ben korumazsam, o korumazsa, zombilerin haklarını kim koruyacak?

t: orada olacağım zirvedir.
elaine marie elaine marie
beni asla kabul etmeyecekleri zirve.
duyar kasmak istediğimde bile bir yerde işi akp'ye ve tayyip'e bağlayıp kendimi söverken buluyorum ajdfhskhf.

duyar kasmayı sevenler genelde şarap yudumlayıp, siyasetten konuşmayalım şiir okuyalım bebeğim tayfasından. anadolu çocuğu şarap, cemal süreya vs ayağına yatak odası muhabbetini yemez!
14
leonitus leonitus
on numara proje yalnız, ülke de istismar edilmemiş bir şey bırakmayalım, her şeye ama her şeye sallayalım, tüm değer yargılarını ötekileştirelim, itlik yapalım, uğursuz olalım ajska neyse mantık sizi a noktasından b noktasına götürür, delilik ise her yere, yaşasın delilik, dinleyin amk deli konuşuyor burada ashaja
radiance radiance
bu zirveyi yapmaya karar verdim. zirve ile ilgili detaylara geçmeden önce bir oyalama yapmak istiyorum.
küfürlü mü olsun küfürsüz mü? (ondan sonra vay efendim mod nasıl küfür eder bıdı bıdı çekmek istemiyorum)

vatandaş seçimini küfürlüden yana kullandı, demokrasi kazandı.

şşt lan, komikçilik kılıfına saklanıp paso sikiş sokuş muhabbeti yapmaya kasan ibibikler size diyorum.

olm ben sizin yaşayamadığınız cinselliğe sokayım lan. harcadığınız gençliğinize gömeyim be. oğlum kalkıyosunuz işe gidiyosunuz. millet iş yapıyor sanarken sizi, yarattığınız iş gücü israfına koyayım. kendiniz olmaktan utanıp büründüğünüz suretleri bir, bastırılmış benliğinizi iki kere sikeyim.

abi insan sıkılır lan. kapıdan attığımız, bacadan girenlerin, 24 saat leşlik yapıp laf yiyince ağlayan amele sümüklerinin, ortalığın içine sıçıp ondan sonra poz kesenlerin; sikik geçmişinin, olmayan geleceğinin, garabet karakterinin ta amına koyayım arkadaşım.

umarım bu giri sikiş sokuş muhabbetine doyamayanlar için yeteri kadar doyurucu olur.

işte bu zirvede bunları konuşup paylaşacağız. bokunu çıkarmadan da nasıl eğlenebiliriz bunları tartışacağız.
54
1 /