instela kızı vs ekşi kızı vs uludağ kızı

quoth the raven acid quoth the raven acid
zeki bir sevgili istiyorsanız sözlükler en iyisi, kadın veya erkek fark etmez. adamın veya kadının belki en yakınlarına bile söylemediği bütün itirafları hayat görüşü önünüzde, seç birini. ben bu seks işini gavatlık olarak görmüyorum her yerde olabilir. tinder ve benzeri uygulamalar hariç, beyinsizlerle uğraşmak gibi bir fanteziniz varsa oralarda olabilir tabi. instela ve ekşi kızı, - ya da erkeği arasında da bir fark göremedim, ikisinde de yıllardır yazan biri olarak. zaten büyük bir çoğunluğunuzun iki yerde de yazarlığı vardır.
ürkek ürkek
arkadaşlar bunca zamandır yanlış sözlükte yazdığımın farkına varıp hüzünlere gebe kaldım. benim yerim uludağ sözlükmüş meğersem...instela kadınlarının seviyesini düşürdüğüm için özür diliyorum. allaha emanet olun, bibi.
birfincancay birfincancay
ikinci görsel olarak benim resmim koyulmuş versus. neymar reis "foto var mı bayan?" demişti geçen ay, ben de atmıştım. daha da atmam. biraz kırıldım. burkuldum gibi.
sadece olgun kızlar yazsın sadece olgun kızlar yazsın
instelada hiçbir kızla muhabbet edecek kadar düşmedik, ekşide yıllarımız geçti ekşi çaylakları bile 10 ulu ve instela kızı gücündedir a posteriorik abinizden doneler.

ekşi kızı paspas edip yollar hepsini hiç versusa girişmeyin.