instelada top 20 ye nasıl girilir

1 /
timeless one timeless one
bilenler bilir büyük bir bilim cemiyetinin saygın bir üyesiyim. geçen bilm insanı arkadaşlarla yine davos'da toplanmışız. madde-antimadde etkileşimi ve cern'deki higs bozonunun rezonansa girmesinde birşeyler birşeyler. birden tok bir sesle "durun!" nidası çektim. teorileri akla yatkın olmakla beraber gereksiz kompleks bir hale getiriyorlardı. "basit düşünme" dedim "önümüzdeki çözülemez problemleri de basitleştirecektir" dediler ki "yiğidim necisin?" dedim ki "iyi bir gözlemciyim, her yazdığım instela top20'ye giriyor", "5 basit kuralla size sırrını verebilirim mesela"

....
..
.
.
.
.
ehm. kadın olacaksın!?...
.
.
.
.
.
anladım ki davos'da da kadın olacaksın aga. başka türlü kimse seni dinlemiyor.
fakin kebabmın vol 2 fakin kebabmın vol 2
sözlük algoritmasını çözerek ve düzenli yazarak.

bi abla vardı mesela. öğretmen. baş örtülü ve kürt. (hdpli idi de) nickini hatırlamıyorum. 4 sene önce en civ civli zamanlarıydı. hem sözlüğün hem o ablanın. neyse

abla sayfa dolusu yazardı ve okunurdu da. sonra abla küstü. hem biz linç ettik hem am salak tayfa ''ben kadınım. en büyük vasfım kadın olmak. kadın olduğum için bana tapacaksınız. amım var ulan'' temalı yazılar yazan kadın yazarlara yöneldi. sağolsunlar o kadın yazarlar da kalitenin ebesine atladı. hdpli abla da sikerim böyle aşkın ızdırabını dedi. gitti.(tabii bu daha idealist bir tahmin. koca bulmuş olması da muhtemel xd .)

düzenli yazmak mesele. özetle.

ama en en önemlisi 70 tane + 55 tane eksi ile top20 ye girebilmekti.

axxx beee
1 /