intihar etmek isteyen kişiyle selfie çekilen polis

1 /
legalalien legalalien
bunun bir de intihar edip midesi yıkanması gerekirken bir bok yokmuş gibi davranıp matematik testi çözen sedyedeki hastayla selfie çekilen ambulans görevlisi modeli vardır.
ağzıaçıkayrandelisi ağzıaçıkayrandelisi
popüler kültürün insanlar üzerinde ne denli etkisi olduğunu ve olayın insanımız üzerinde ne boyutlara gelebileceğini gösteren bir kare olmuş.biri diyordu ya hani ’’eğitim şart’’ ha öyle işte.
junex junex
ölüm olayları ile içli dışlı bir meslek olduğü için bize korkunç ama onlara sıradan gelen bir olay üzerine yapılmış yoz hareket.

bacak bacak üstüne atıp lahmacun yediği için hapse giren polisin olduğu yerde kazığa oturtulacaktır muhtemelen.
bmarbı bmarbı
öküzün biri atlamaya calışıyo diger öküz resim çekiyo ya atla sessizce kurtul yada show yapma diger öküzde şimdi üstünde durdugu köprüye sürülür bolca resim çeker.
porfiri petroviç porfiri petroviç
öncelikle boğaza karşı mı selfie çekiyor yoksa, yoksa çektiği selifie'nin karesine intihar eden kişiyi de sokuyor mu? en önemli soru bu.
eğer bulmuşum köprüyü/boğazı bir selfie çekiyim demişse, bunu intihar girişimi bittikten sonra da yapabilirdi. eğer durum öbür türlü ise ve bunu da mesleki bir alışkanlık haline getirdi ise; yani gittiği her olayın önünde selfie çekiyorsa durum gerçekten vahim.
intihar eylemcisiyle selfie! boğaziçi köprüsü avrupa - anadolu yönünde sabah saatlerinde intihar girişiminde bulunan vatandaş ile olay yerine gelen polisin selfie çekmesi dikka... haberturk
free as a bird free as a bird
vallahi selfie yi falan bilmem de bu sabah o gerizekalı yüzünden 1,5 saatte işe geldim, sinirden gidip adamı itecektim aşağı!! atlıyorsan atla atlamıyorsan siktir git kardeşim binlerce kişiyi kilitleme!! herkes de bir şov meraklısı olmuş, ilgi çekmeye çalışmalar falan.

şahsen ben polise kızmıyorum. sabahın o saatinde, istanbul un en yoğun gün ve saatinde sen oraya çıkıp maymunluk yaparsan, götün yemiyor diye atlamazsan, bütün bir şehri kilitlersen polis de senle böyle taşak geçer. 2,5 saat intihar pazarlığı mı olur amk!

ayrıca polise de denecek laf yok, nasıl insanlar olduğunu hepimiz biliyoruz neticede.
1 /