islamın terör dini olduğu algısı

1 /
1812 overture 1812 overture
küresel güçlerin yarattığı, bağıra bağıra yaydığı bir algıdır. 11 eylül ile hızlandırılmıştır. işin kötüsü türkiyedeki ateist nüfus da bu propagandayı desteklemektedir. gerçi onların amacı daha farklı ama bir gün tüm dünya devletleri islamı, terör diye karşısına alınca o zavallı ateist de pişman olacaktır.
edit: a haber izliyormuşum he amk kekosu he.
edit: ortadoğuda bu terör örgütlerini yaratan küresel güçler değil mi diyorsunuz? peki, sıra türkiyeye gelince o tutuşan taraflarınıza bir tekme de coniler vuracak. merak etmeyin!
edit: adamın biri gidin hizbullahçıları ikna edin demiş ya la:) mal mısınız oğlum siz? o adamlar bizi de kafir olarak görüyor. hem ben niye ikna ediyorum git sen ikna et. çok meraklıyım sanki, benim amacım islamın sizin gözünüzdeki itibarını düzeltmek değil, siz kim köpeksiniz, zamanı gelince de anlayacaksınız neyin ne olduğunu. o ayrı konu. ama islam terörü denen şey batının yarattığı bir şeydir. bunu anlamak için çok zeki olmaya gerek yok. ama tabi birçok şarlatanın işine gelmiyor ne yazık ki!
marine li şarkılar marine li şarkılar
doğrudur. hatta ve hatta yahudiler bush ile anlaşıp 11 eylül'de ikiz kuleleri vurmuştur. zaten radikal islami terör yoktur hepsi sinagog'dan ve kilise'den çıkmıştır. hatta bunlar küresel masonik vadan hayini fedöcülarin işidir. of pardon karıştırdım sonunu. bir de ingiliz derin devleti vardı dimi? unuttuysam söyleyin ekliyeyim.

radikal islami terör gerçeğini halen 2017 yılı olmasına rağmen kabul etmemek.. nasil bir beyin fonksiyonudur. önünde google var en azından yahu..

oğlum azaltın a haber izlemeyi aq..

not: deistim. atayizler size bırakıyorum.


edit: hem aktroll gibi yaziyorsun hem kabul etmiyorsun. micheal moore'ün yuzunden hep bunlar aq.. büyük oyuncular sizi:)) anca küfür edersiniz ahjsjs

edit: batının şeyi? batı kendisine düşman yaratıyor yani hmm tmm mahmut abi sen haklısın islam barış dini lol.
r0x r0x
amk sen kafa kes çocuklara tecavüz et şehirleri bombala otelde insanları yak sonra "dış mihraklar bize terörist diyor ühü ühü" de. terörist diyecek tabi amk ne bekliyordun ?
nemlendirici kullanan ebu leheb nemlendirici kullanan ebu leheb
(bkz:işid)
(bkz:hizbullah)
(bkz:boko haram)
(bkz:el kaide)
(bkz:leşker i tayyibe)
(bkz:taliban)
(bkz:abdullah azam tugayları)
(bkz:asbad el ensar)
(bkz:cemaat el ıslah iştima)
(bkz:el nusra)
(bkz:el şebab)
(bkz:ensar el islam)
(bkz:izzeddin el kassam tugayları)
(bkz:hizbul tahrir)

islami sevgi pıtırcıklarının sıralı listesi...

kendinden olmayanın el ve ayaklarını çapraz kesmeyi emreden bir kitaba, savaşta yendiği kabilenin kızlarına tecavüz eden sahabelere, muhaliflerinin kafasını kestiren bir peygambere sahip adamların cihad sloganları attıktan sonra "oslom toror dono dogoldor" diye ağlaması da çok sakil bir hareket.

yukarıda sayılanlar sivil toplum kuruluşumu sayın bedevi bozuntusu?
the red queen the red queen
kendinden başkasını kutsal kabul etmeyen ve kendi dininden olmayana kafir diyen her din teröristtir. çünkü sadece demekle kalmıyor, kafirleri katletmeyi kendilerine hak görüyorlar. mesele sadece islam değil. diğer dinler de aynı.
24
house md house md
islamı savunduklarını ileri sürüp, insanları diri diri yakan, kafasını kesen, yüksek binalardan atıp, ölmediği için üstüne kurşun yağdıranlar tarafından meydana getirilmiş algıdır.

ve aklı başında, neyin ne olduğunu bilen, gerçekten "dindar" olan kesim, bunlara kulaklarını tıkayarak, söz konusu durumu körüklemektedir.

gerçi, türkleri es geçen, peygamber göndermeyen bir tanrıya nasıl ve ne şartlarda inanılabilir ki?
4
dsaewq dsaewq
islam terör dini değil midir? bilinemez ama tek gerçek var o da islamın içerisinden her 15-20 yılda bir yeni major terör örgütleri çıktığıdır.

batıda böyle bir algı oluşturulmuyor, zaten böyle bir gerçekliğe inanıyor batı dünyası.

madem islamın terörle anılmasından rahatsızsınız, gidin ikna edin hizbullahçıları, el kaidecileri, ışidcileri. herşeyi batıdan beklemeyin.

islam adına yapılan bu kadar terörist eyleme karşı gel beni terörle anma de, oldu evladım. o adamlar sizin evin içinden çıktıkça sen bir numaralı terör destekçisisin.
jean paul marat jean paul marat
uygar batı ülkelerinde sandığınız kadar güçlü değil.

mikrofon ve kamera alıp bir ab kentinde dolaşın, polonya'da dolaşmayın ama, insanlara müslümanlar hakkında sorular sorun. başlıktaki fikri savunuyorsanız kayıtlarınızı epey tırpanlamak zorunda kalacaksınız demektir. insanların başka dertleri var. islam veya mülteciler sandığınız gibi gündem değil. arada bir oluyor, ışid saldırılarında ya da orta sınıfların dikkatini çeken cinsel saldırılarda...

bazı kesimler seslerini daha fazla duyuruyor sadece. olan biten bu. ama şunu söyleyebilirim: bugünkü sakin durum böyle devam etmeyecek. sayısız grup ve örgüt ortaya çıkmaya başladı. ufak tefekler. bugün önemli görülmüyorlar ama ileride ne olacağını kestirmek güç. böyle devam ederse güçlenecekleri kesin.
milli kafir milli kafir
tüm islam ülkelerine bakın. ülkenin dinini islam olarak seçmiş, sekülerizmden uzak tüm islam ülkelerinin kurallarına göre dinden çıkmanın cezası ölümdür. suriye, ırak, iran, suudi arabistan'da dinden çıkmanın cezası ya ölümdür ya müebbettir. islam yumuşak başlı, demokratik bir din değildir. idama hiç bir şekilde karşı değildir. köleliğe karşı değildir. çoklu evliliğe karşı değildir. islamın bütün imajı müslümanlardan gelmektedir, sadece bir önyargıdan ibaret değildir.
zoppo zoppo
bunları kim finanse ediyor.... bunlara kim silah satıyor ... bunlara kim asker temin ediyor.... kim eğitiyor... ünzile kaç koyun ediyor...
(bkz:işid)
(bkz:hizbullah)
(bkz:boko haram)
(bkz:el kaide)
(bkz:leşker i tayyibe)
(bkz:taliban)
(bkz:abdullah azam tugayları)
(bkz:asbad el ensar)
(bkz:cemaat el ıslah iştima)
(bkz:el nusra)
(bkz:el şebab)
(bkz:ensar el islam)
(bkz:izzeddin el kassam tugayları)
(bkz:hizbul tahrir)

abd k.kore dalgasına milyar dolarlık silah sattı g.kore ye .... suriye de rusya... ırak afganistan tunus libya türkiye vs. vs. ülkelerde kaos olacak ki adamlar iş yapsın... silah uyuşturucu kadın ticareti dünya sermaysinin en büyük pastasıdır..

avrupada kaosa gerek yok beyaz kadın ticareti - uyuşturucu pazarı... bizler de silah pazarıyız...

zina ve uyuşturucu dinimize ters ama cihat tam bizlik .....
sychtianarch sychtianarch


böyle bir algıdan müslümanlar doğrudan sorumludur.

gerçekte radikal köktenci teröre en çok kurban gidenler müslümanlar. islam ülkeleri biraraya gelerek terörü engelleyemezler. bu göstermelik bir çabadır. içtenlikten yoksundur.

gerçekte islamofobinin en çok pompalandığı abd'de bile islami terör eylemi çok azdır. zaten tek bir terör eylemi bile dehşet yaratarak algıyı kontrol eder. terör eylemlerinin amacı dehşet saçmaktır. panik halindeki kitleler hatalı kararlar verirler yada demogolara prim verirler. insan psikolojisinin toplumsal ölçekte değişmez kalıpları böyle maalesef.

www.independent.co.uk

bu konuda ülkemizdeki akepe seçmenleri önemli bir davranış kalıbını daha ortaya koyuyor, ışid gibi örgütlere sempati besliyorlar. aktif olarak eylem yapmasalar da fikirleri eyleleri destekliyor ve onları daha etkin saldırılar için cesaretlendiriyorlar. bu başlıca sorumluluk. yine bu fobiyi körükleyen abd'de beyaz ırkın üstünlüğünü savunan gruplar daha yüksek iç tehdit potansiyeline sahip.
islam terörü egemen güçlerin enerji ve erk mücadelesi yolunda çok etkili bir şekilde harcanıyorlar. bu konuda yapacak bir şey yok. terörü kaşıyan kadar alet olanlar da suçlular. öyle " bir grup kindar, öfkeli genç" demekle samimiyetini ortaya koymuyorsun.


-------------
#14118102
#14118518
#16646143
frakiyskiy frakiyskiy
islam ülkeleri ortaçağı yaşıyor. tüm olan bu. bundan 500 yıl öncesinin avrupasıyla aynı, bilime düşman, sanata düşman, baskıcı, cahil kitleleri seviyor, dinini kendi dilinde öğrenmeni istemiyor, o zamanlar haçlı seferleri vardı şimdi iş biraz daha değişik ama sonuç aynı.
kalyanamkara papamkaraa kalyanamkara papamkaraa
islam karşıtlarının sığınağıdır.

mesela, ahaber: unutma, kemalizm' in kara günleri (!) gibi belgeselleri her akşam yayınlanarak uzun' un hilafeti ve saltanatı artsın, chp ve atatürk düşmanlığı katlansın diye beklese de onları izleyen sadece akplilerdir. dimi? işte burada islam' dan haz etmiyorum demek var iken güvercin misali 40 takla atmaya gerek yoktur.

dindar vs değilim lakin dünya gündemine hakim olup atlas bilgisi olanlar varsa zulmün en çokk müslümanlar üzerinde olduğunu bilir.


o yerlere göklere koyamadığınız özgürlükler ülkesi amerika ve dünyanın nakit bankası olan yahudiler hangi dinlere mensup acaba?
bu kadar salak olmadığınıza eminim. zira piyon kim vezir kim herkes biliyor. tarih hep aynı tarihtir; batı' nın refahı için doğu' nun çocukları katledilir.

işid denen oç, abd'nin ıraktaki demokrasi tohumudur. bağdat halkı domokrosoo diye sevinçle kendi açtı kapısını. topla tüfekle geldi demokrasi tabii, yersen! zaten şu anki tüm terör örgütleri de oradan devşirildi. işid'li oçlerin adında islam olması 1 işe yaramaz. bizim ateistlerin kimliğinde de islam yazıyor nitekim? bu sizi müslüman mı yapıyor? tabiki hayır!

her türlü sapıklık ve sapkınlık diğer dinlerde de mevcuttur. aynı yere baktıkça körleşmeyin. oğlancı papaları olan vatikann nerededir?!

velhasıl, ha, ahaberin chp ve kemalizm düşmanlığı üzerine kurduğu algı ha, sizinki.
ikisi de tırt. 4 tane iti komşu kapısına bağlamanız o komşuyu it sahibi yapmazz. hadi ama, buna çocuklar bile güler.


şimdi nefretinizi kusmaya devam edebilirsiniz, size de sizin gibi düşünenler hak verecektir. eksi oyları ile bana hak veren ateist kardeşlerime teşekkürler.
1 /