istanbul u azgın azınlığa vermeyiz

1 /
dumrul dumrul
istanbul'u babasının malı, istanbulluların yüzde 52'sini de azınlık zanneden diktatörün sözü. bu hikayedeki tek azgın sensin koç.

yenilmeyi bilmiyorsun. yenilgi seni kudurttu. 3 aydır ağlıyorsun. yedin içtin sıçtın birazcık doy artık.
bismillahirahmanirahimof bismillahirahmanirahimof
azgın konusunda çok haklı bak.

halkın parasını halka vereceğiz, halka döndüreceğiz. hatta biraz daha konuşursa kazandığımızda ilk iş bütün parayı saraçhane parkına yığıp ateşe vereceğiz. yakacağız bütün istanbulu. etrafında da horon tepeceğiz ella ella metsz ella entu kağe viyella...
tonguç tonguç
çok pis bir oyun oynanmak isteniyor. halkı tahrik sebebi ile dava açılması gerekiyor.

azgın azınlık ifadesini kullanan bir adam o makamda halen nasıl durabiliyor?

seçmenin iradesini hiçe sayan bir adam o makamda nasıl durabiliyor?

o makamın anlamını bilmeyen bir adam bu makamda nasıl durabiliyor?

bu saatten sonra tartışılması gereken makam ibb değil cumhurbaşkanlığı makamıdır.
psamathe psamathe
akp'ye oy vermiyor isen her gün farklı bir sözcük üzerine yapıştırılabilir. bir gün, herhangi bir terör örgütü üyesi olabilirsin, diğer gün azgın azınlık.

çok şaşırtıcı değil bu. zira akp, 2 (iki) kolon üzerine inşa edilmiş bir siyaset anlayışına sahip: "ya mağduru oyna ya da var gücünle saldır". mevcut duruma göre birini seçiyorlar. kaybettikleri istanbul seçimlerinin iptal kararı sonrası bile mağduru oynadılar, ortada asıl mağdur dururken yani. baktılar çok tutmuyor, yeniden ikinci yöntemlerine döndüler.

ha kazanılmış bir seçim sonrası veya yumurta kapıya dayanırsa panzehir niyetine kullanılan: "hepimiz aynı gemideyiz" sözü var bir de. o ayrı bir giri konusu.
galatadanuçtum galatadanuçtum
istanbul ve ankara 24 haziran 2018 cb seçimlerinde verilmişti zaten. buna rağmen sinekten yağ çıkarma operasyonları devam etti.
eskaza kazanırlarsa kıçımızdaki don da gidecek.
sychtianarch sychtianarch
kendi israfçı kene kitlesini görmüyor efendi. valla bu son çıkışlar son çırpınışların kanıtı. istanbul2u kaybeden, türkiye'yi kaybeder koçum benim. bankamatikçiler, ihaleciler, harakopçular, sadakacılar bu şehrin ve ülkenin üzerine yük. bu irinli cerahat temizlenecektir, kaçarı, göçeri yok. bütün davanız bu rant kapısını kaptırmamak üzerine. eh istediğiniz kadar yırtının.
dumrul dumrul
bunun kadar hoş başka bir şey daha söylemiş:
konu ne? imamoğlu küçükkaya ile görüşmüş. bunu yarın medyada okuyacakmışız.

sen bunu nereden biliyorsun? medyayla mı görüştün?

neyse dalga geçmeyelim. çünkü medyanın yüzde doksanına doğrudan emir veren adamsın. seni dinlemeyen ya da az dinleyenleri de ya hapislerde süründürüyorsun ya da böyle hedef gösteriyorsun.

biz senin ne olduğunu da medyanı da biliyoruz sıkıntı yok da kendi tabanına alenen geri zekalı muamelesi yapman hoş değil.
1 /