istikbal

tonanozanan tonanozanan
az önce elime ulaşan ev tekstili ürünleri sayesinde vermiş olduğu bayiliklerde ne kadar özensiz ve lakayıt çalışıldığını görmüş olduğum ve ziyadesiyle üzülmeme neden olan firma. parçalanmış bir kutu ve içindeki battaniyenin salakça katlanmış olması, çocuk koltuğunun altındaki kir toz ve üzerindeki yağımsı lekeler hangi yarım akıllı tarafından teslimat aracına konuldu ve 'sallayın gitsin anlamaz bunlar' düşüncesi ile evime ulaştı bilmiyorum ama fena halde sayemde başları belada.
çakal çakal
ürünleri boktan olan marka, daha montajda sorun çıkar, bayiden yenisi istenir, sonra kullanmaya başlarsınız yemek masasında kabarcık çıkar, televizyon ünitesinin yan tarafı sarkar ne ile yapıştırılıyorsa, servisi çağırırsın ütü ile yapıştırmaya kalkar, kullanıcı hatası der, çemkirir, üretim bandı kalite kontrol diye çemkirmek durumunda kalırsın sende. eşşek kadar logo yapıştırırlar ürünlerinin yanlarına, üstlerine, altlarına velhasıl uzak durulmalı, benim bir halamın oğlunun gelini vardı onun başına geldi tüm bunlar, tabii.
always alone always alone
ürünlerinin oldukça kaliteli olduğunu yıllardır kullanarak tecrübe ettiğim mobilya markası.
ayrıca internet sitelerinde kullanılan cingıl mıdır artık ne zıkkımsa onu çok beğendiğimi de belirtmek isterim. esasen o amaçla açtım keza bu başlığı.
lilian lilian
levent yüksel ve aşkın nur yengi'nin birlikte yarim istanbul'u söyledikleri reklamıyla çok sempatik gözükmüş mobilya firması. hem en sevdiğim türk sanatçılardan iki tanesi, hem de en sevdiğim şarkılardan biri, hem de bu şehirden gitmeme tam bir hafta kalmışken... yapılır mı ulan istikbal, üç ay boyunca, "dua gibi, büyü gibi ezberledim hasretini" dedirtmek için mi yaptırdın bu reklamı, diye sorarlar adama.
bu sefer kesin bu sefer kesin
mobilya, halı ve yatak markası.
en son reklamı* stresi azaltan halıyı tanıtıyor ancak halının dışına çıkar çıkmaz stres yeniden başlıyor. ne yapalım anlamadım ki! halıyı kesip ayakkabımıza taban mı yapalım.

* `http://www.youtube.com/watch?v=MFygrHyGqpU`
hediye çeki hediye çeki
boydak holding bünyesinde yer alan türkiye'nin en büyük mobilya markasıdır. perakende de cirosuna yetişebilecek marka yoktur. ikinci büyük markası bellona ve son olarak mondi ile piyasayı parselemiştir. ayrıca bünyesinde bulunduğum grup olması sebebiyle evleneceklere annesine babasına yardım edeceklere de ufak tefek yardımlarım olabilir.
ankaragucumegitti ankaragucumegitti
mobilyadaki kayserili emparyalizminin coca cola'sıdır! coca cola kadar da kaliteli değildir. mobilyaları dünyaca ünlü ankara siteler esnafı bu kayserililer yüzünden iflasın eşiğindedir. bir çoğu zaten batmıştır. boydak'ın bünyesindeki diğer dandik markalarla beraber yok olsunlar.
gokuftw gokuftw
anadolu yakasında meyge lojistik, avrupa yakasında mybırsen loistik ile çalışan boypaş ve bepaş adında 2 markası olan boydak grubunun markalarından bir tanesi.

bkz : istikbal, boypaş
bellona,mondi bepaş