izmir adnan menderes havalimanı

1 /
adenozin tri psikopat adenozin tri psikopat
gaziemir yolunda,izmir'e gayet sapa, zamanında oldukça küçük yapılmış, şimdi talebi karşılayamadığından iç hatların dış hatlara taşındığı, buna bağlı olarak da 2 milyon yolcu kapasiteli bir dış hatlar terminali yapılmakta olan güzide havalimanı. yetersiz havaş servisleri, küçücük freeshop, işbilmez check in görevlileri olumsuz yönleridir. her seferinde yanlışlıkla dış hatlar termineline giden ve gelmek bilmeyen bavullar da cabası. büyüdükçe amatörlüğünden uzaklaşır diye umulan memleketim müessesesi. eski adıyla cumaovası havalimanı
qhendo qhendo
thy check-in bankolarının diğer firmalarla iç hatlar'a sığamadığı için dış hatlar'a alınması nedeni ile mal gibi elinizde bavullarla kalmanıza yol açar. tekrar bavullarla dış hatlar terminaline yönelirken biryandan da kendi kendinize ''sizin yapıcağınız işi zikimm'' şeklinde mırıldanmalarla çıkıcak bi sonraki problem için bünyeyi motive edebilirsiniz.
zeus zeus
şehrin merkezine ulaşabilmek için halen sadece havaş'a muhtaç olacağınız bir havaalanıdır..yani bir ülkenin 3. büyük kentine yakışmayacak kadar büyük bir ihmaldir bence..öte yandan ben de bir çelişkiyi şöyle yaratmak isterim; uçakla gelmişsin izmir'e, ne düşünürsün artık toplu taşımayı??! bin havaş'a adam akıllı gidiver nereye gideceksen..
papazeriği papazeriği
ilk girildiğinde atatürk ün resminin yanında duran tayyip erdoğan resminin dikkati çektiği, henüz eksikleri bulunan havaalanı. akıl sır erdirememekle beraber hiç bir anlam veremedim bu kombinasyona. ne yani atatürk le tayyip aynı kefeye mi koyuluyor? bu tür dalkavukluklar izmir e hiç yakışmıyor. kaldırılmış olmasını ümit ediyorum.
7tepe 7tepe
gaziemir'den gitmek için havaalanı istikametine olan yoldan tansaşın yanından ayrancılar otobüslerine biniyorsunuz ve sizi havaalanına kadar götürüyor. dış hatlar terminali hemen girişte sol tarafta ama iç hatlar 2 kilometre daha iç tarafta kalıyor. (bkz: karşıyaka) (bkz: konak)
eni eni
uçakla yolculuk yapmanin bu kadar çileli ve zor olacağini bilmeyenlere, bunu öğreten havaalinidir. daha da uzağa yapsaydiniz!

misal bornova'da oturan, eşyali bir yolcu için resmen bir eziyet halini aliyor. taksiye binsen, uçak bileti kadar para. havaş'la gitsen alsancak'a gideceksin. vazgeçeyim en iyisi ver elini nilüfer!
spitzer spitzer
izmir otogarı'ndan 204 numaralı otobüs ile ulaşılabilen havalimanıdır. ücretler peşin ve 4 tl'dir. süre yaklaşık 40 dakikadır. an itibariyle bu otobüs her saat başı gibi otogardan geçmektedir. oldu bu otobüsü kaçırdın havalimanına gidiyorsun 1 saat daha bekleyemeyeceksin, o zaman hemen karşıya geçip gaziemir minibüslerine biniyorsun gaziemir tansaş'ta iniyorsun taksi ile 10 tl'ye havalimanında soluğu alıyorsun. iyi yolculuklar...
1 /