jack wolfskin

1 /
flavius flavius
dağcılık ve kampçılık malzemelerinin yanı sıra, pantolondan şemsiyeye kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan kaliteli giyim markası.

pantolonları çok rahattır ve bir kere giydiğinizde bir daha kot pantolon giymemeye yemin edersiniz. polarlarının da görünüşü çok güzeldir. almanya'da çok tanınan ve birçok yerde mağazası olan bir marka olmasına rağmen, türkiye'de ürünleri sadece outdoor mağazalarında bulunabilmektedir.

logosu kurt patisi şeklinde olmakla beraber reklamlarına bundesliga maçlarında sıkça rastlanabilir.

web; www.wolfskin.de
poppy poppy
birde bu marka insanın bilinç altına öyle bir işler ki sormayın. ayakkabısını, polarını, montunu giydiğiniz zaman hangi dağ olsa aşarım, hangi nehir olsa geçerim havasına girersiniz. oysaki aldığınız en ucuzundan bir pantolon ve su geçirir cinsten olan şehir ayakkabısıdır.gömlek ve elbiseleri de çok güzeldir. ama türk parasına vurunca epey pahalı olduğu gözlenir.
merdaneli çamaşır makinesi merdaneli çamaşır makinesi
özellikle toprak renkli gömlekleri ile gönülleri fetheden alman teknolojisi. fahiş fiyatları konusunda yapılacak en akıllıca hamle boyner tarzı mağazalarda indirime girmesini beklemektir.

ayrıca bu markanın botlarını (ayağınızdayken) hortumla su tutarak temizleyebiliyorsunuz.
minstrel minstrel
doğa sporları diyince akla gelen markalardan birtanesidir. giyimde üstün almak teknolojisi diyince akla gelen markadır. ne yazık ki ülkemizde fiyatları biraz pahalıdır, fakat bir kere aldınızmı yıllarca kullanırsınız.
ceyyar kermit ceyyar kermit
ayakkabılarını giymeye başladıktan sonra, eskiden "rahat" sınıfına soktuğunuz spor ayakkabılarınızla yürüdüğünüzde, terlikle yürüyormuşsunuz hissi yarattıran marka. verilen parayı hakediyor doğrusu.
zerocool zerocool
teknik ceket tasarımları güzel, logosu karizmatik, en büyük mağazası stuttgartta olan alman outdoor giyim markası. teknik ceketlerinde kendilerine özgü su geçirmez, nefes alabilir ve yıpranmaya karşı dayanıklı texapore o3 ve texapore o2 teknolojilerini kullanır, ceketleri evladiyeliktir. texapore ve windstopper teknolojisinin birlikte kullanıldığı ceketleri tercih edilmelidir.trekking bot alacaklar için (bkz: salomon)tavsiye olunur.
vercignatorix vercignatorix
tek kelimeyle verilen paraya değen, benim gibi kıyafet konusunda cimri ötesi bir adama bile 'helal olsun' dedirtebilecek kıyafetler üreten alman firması. mont, kaban, bot gibi kışlık ürünlerin fiyatı biraz uçuk da olsa, tek kelimeyle ömürlük ürünlerdir bunlar, torunun giyer o derece. montları yaklaşık yarım kilo ağırlığında, içten polarlı, su ve rüzgar geçirmeyen, -40 derecede kullanım amacıyla üretilmiş olup çelik gibi sağlamdır. botları tersanede giydiğim, parmak uçları çelikle kaplı botlarımla yarışacak kadar sağlam. pantolon, gömlek, ceket, çorap, bere, kemer velhasıl ne var ne yok üretiyorlar ama kaban ve bot dışında bir şey almak için fazla pahalı. şöyle ilkbahar, yaz boyunca para biriktirip, ilk indirimde kışa kalmadan gidip almak lazım. sonra bir daha soğuk falan düşünmezsin.
tayyizemane tayyizemane
bir fair wear foundation üyesi olarak, üretim süreçlerinde insani çalışma koşulları, çocuk işçi çalıştırılmaması, adil ücretlendirme gibi kurallara uygun davrandığını beyan eden alman kökenli, 2011'de amerikan blackstone grubuna satılmış kaliteli outdoor firması. sağlamlık ve rahatlık konusunda sınır tanımayan kıyafet ve ayakkabıları dışında, berkeley, perfect day ve seattle adlı tasarımları şahane çanta modelleri için bile tercih edilebilir.
mevlüt şekeri hüznü mevlüt şekeri hüznü
in jack wolfskin we trust. bir jack wolfskin asla sizi yarı yolda bırakmaz. diyelim ki bıraktı, iki yıl içinde yenisiyle değiştirme hakkına sahipsiniz. babamı bile dile getirdi bu marka "oh ne gzel sıcacık tutuyomuş valla" dedi. baharlık montuyla kışın kar yağarken gezindim, benim kışlıktan sıcak tutuyordu. sırt çantalarının pratikliğine diyecek yok. eşşeğin siki gibi fiyatı olmasa, çok güzel olacak aslında; yalnız sezon değişirken alınca yarı yarıya indirim oluyor.

bunun yanı sıra, logosu çalmadır, biline. taz gazetesinin logosunu çalmışlardır ve fakat taz zamanında logonun patentini almadığı için, dava davara gitmiştir.
sld sld
aldığım en pahalı ayakkabının üreticisi olan marka.

kendisi mucidi olmasa da güzel teknolojiler kullanıyor.
botun şöyle bir özelliği var, %100 su geçirmez ama terletme de yapmıyor. dışı garip bir kumaştan. içinde de garip bir yapısı var. rahat ve şık ayrıca.

üst giyimleri de kaliteli. windstopper ürünleri çok çok iyi. incecik giyinirsiniz ama üşümezsiniz. ayrıca çok şık ürünler yapıyorlar.
outdoor sporlarla ilgileniyorsanız yahut en azından tracking yapıyorsanız kullanmanız gereken 2 markadan birisidir.

diğeri ve daha kalitelisi için ; (bkz: the north face)
1 /