jacobs

1 /
marla singer marla singer
avrupa'da pek bir tutulan kahve işleyicisi firma. nescafe tutkunlarını tatmin etmediği bir gerçektir, zira oldukça hafif bir aroması vardır. ancak gene de lezzetlidir.
balta balta
yıllardır okul haricinde* tek geçtiğim firmadır. özellikle monarch modeli insanı kendinden alır. ayrıca son yaşadığım nescafe rezaletinden sonra, ayrı bir sevgi duymaktayım bu firmaya. vaktim olursa, kantin işletmesiyle bu konuyu da görüşeceğim.
bettyboop bettyboop
nescafe gibi sadece 3'ü 1 arada değil,şeker kullanmayanları da düşünerek 2'si 1 arada da piyasaya sürmüş kahve markasıdır.çeşitlilik açısından nescafe'yi solladığı kesin (tabi türkiye için konuşuyorum,diğer ülkeleri bilemem).
sevilok sevilok
kurucusu johann jacobs dur. bünyesinde milka, toblerone ve jacobs krönung olarak bilinen ünlü markaların da bulunduğu jacobs suchard ag firmasının kahve grubunu oluşturan alman dünya markası. kurucusu
luto luto
(bkz: kraft)
(bkz: philip morris)
(bkz: altria)
ilave:
üçü, ikisi bir arada çeşitleri haricinde tad ve aroma hususunda nescafe'nin epey gerisindedir. nescafe şeker oranını ayarlamayı becerirse tek içimlik poşet pazarını da rakibi nescafe'ye kaptırabilir.
kardeşi milka ile birlikte çikolata ve kahve alanında nestle'nin en önemli rakibidir. diğer kardeşi maxwell house markalı kahveler jacobs kadar kaliteli tada ve aromaya sahip değildir.
nescafe'nin filtre seçenekleri mevcut olmadığından filtre kahve çeşitleri tercih edilebilir.
nisan cadısı nisan cadısı
2'si 1 arada ürünü ile kahveyi sütlü ama şekersiz sevenlerin imdadına koşmuş markadır. 3'ü 1 arada olan çeşiti ise nescafe'nin aksine insanı şeker komasına sokmaz, mide bulandırmaz. kısaca pazarın diğer ''lider'' konumundaki markalardan çok daha lezzetli ve kalitelidir.
1 /