jbl

venom venom
büyük çapta ve kaliteli ürünler veren ses sistemi firması.
arabadan, eve, hi-fi, konser salonlarından konferans salonlarına çoğu yeri farklı ürünleriyle donatmıştır.
johnn johnn
dünyanın en iyi hoparlör üreticilerinden biridir,bu konuda tam bir profosyoneldir.bununla birlikte amatörlere ve profosyonellere olmak üzere ürünleri en temelde iki gruba ayrılır.
array serisi hoparlörleri muhteşemdir fakat fiyatları da bildiğim kadarıyla uçuktur.
johnn johnn
açılımı james b. lansing'dir. kurucusu lansing 1949 yılında borçlarını ödeyemeyerek kendisini bir avakado ağacına bağlayarak intihar etmiştir.
çikilops vol 2 canım benim çikilops vol 2 canım benim
ses sistemleri üreten firma, kulaklıklarının da başarılı olduğunu söyleyebilirim, yıllardır sennheiser ürünleri kullanan şahsımı tatmin etmiştir, tabi ses sistemleri ile daha ilgililer daha doğrusunu bileceklerdir, neticede ben orta seviye kullanıcıyım.

not: karşılaştırmayı sennheiser px100-ii modeline göre yaptım.
driving einstein driving einstein
kulakiçi kulaklıklarda net sınıfta kalmış markadır. istediği kadar mükemmel hoparlör, kablosuz ve bluetoothlu hoparlör üretebilir ama kulakiçi kulaklık konusunda ses, ergonomi ve her konuda çok geridedir ve philips ile ergonomide kötülükte yarışırlar.

çok alternatifi olduğu için son çare dışında kulakiçi kulaklık için seçilebilecek marka değildir, kulakiçi kulaklarını kulağım kanayarak bıraktım, zorladım kullanmaya çalıştım ama olmadı. hoparlörünü alabilirsiniz ama o iyi.