jennifer lawrence

1 /
hayatı seven nihilist hayatı seven nihilist
maskülen bir yüze sahip olduğu gerçeğini, davetlere cıbılâne kıyafetlerle katılmak yoluyla kapatmaya çalışan bebe. henüz kişiliği oturmadı bir şey diyemezsin, ha çirkin mi? değil tabii ki.
hepsinden öte, o yaşta oyunculuk ödüllerine layık görülmesi de uğraşıp uğraşıp hâlâ rol kesemeyen cansu dere türevlerine rol olsun. gerçi rol olsun desek cansucuğum beceremeyecek.

not: böylesine daş bir hatunun ikinci yazısı olmak da merakımı celbetti. harbi, n'oluyo lan? tanıyan yok mu, şizofren miyiz?
malbenimadım malbenimadım
benim gibi baştan savma işin ürünü değil belli ki. bir önsevişme, bir özen var malzemeden çalınmamış. insan fotoğrafına bakınca bile bir hoş oluyor. bu kadına baktıktan sonra ' babam beni yemek arasında yapmış' diye pöykürüyorum...

not: hadi hadi beş dakika var çabuk ol garı...
archman archman
2012 oscar larından önce winter s bone ile tanıdım kendisini. öyle ahım şahım bir oyunculuğu olmamasına rağmen (özellikle 2013 en iyi kadın oyuncu oscar ı adaylarına kıyasla) oscar ı alması şaşırtmadı değil. karşısında şaşakalmış bir emmanuelle riva vardı netekim.

bir de sahneye çıkarken merdivenlerde tökezledi ki "lan, lan, lan!" deyip tutasım geldi, yerimden doğruldum.

-


-


-mikrofonun önüne geçip konuşmasına başlamadan önce gelen 'ayakta moral alkışları' benim bile içime su serpti ki kendisinin de durumu toparlamasına vesile oldu.

daha toy, yürüyeceği yol uzun.
1 /