jodie foster

1 /
miçemez miçemez
üç erkek çocuk annesi , kaliteli filmlerin oyuncusu ,güzel kadın.
çocuklarının babasını sır gibi gizli tutmaktadır .
ayrıca çok iyi derecede fransızca konuşur ,filmlerinde fransızca replikleri için kendi sesini kullanır.
ahmak ı hayal ahmak ı hayal
sahanda yumurta yapışını bile zevkle izlerim. zaten böyle bir izleme lüksüm varsa zevkli olur o. az sonra judi nin kırdığı yumurtayı yiyeceksin.

ama kötü oynadığı bir film var. bana kalırsa en kötü oyununu contact da oynadı. onu da sebebi açık: küçük fahişeyi, acı çeken insanı, yabani insanı, yabancılaşmış insanı, korkan insanı, inatçı insani oynamak kolay. bi dolu örneği var onun. çok istersen öncüllerine bakıp oynarsın. ama solucan deliğine girmiş insanı nasıl oynayacaksın? örnek yok ki elinde. örnek olmayınca o da şaşırmış, aha şimdi siki tuttuk falan bakışı atmış ama kurtaramamış.

- neye göre kurtaramamış abi, örnek yok ki sende de?
- onu diyorum ya ben de. hep böyle bu işler. "abi kadın katili çok güzel oynamış" da diyorsun mesela. kaç katil tanıdın ki ömründe? seri katil yetiştiren bir ailede mi doğdun amına koyayım.
rick blaine rick blaine
michael douglas ve catherine zeta jones'un habersiz bodrum çıkarmasından sonra oğulları charles ve christopher ile ülkemizi ziyaret eden, selçuk meryem ana evi'nde hacı olduktan sonra şirince'den ev yapımı 15 şişe şarap alan 2 oscarlı hollywood efsanesi. yalnız şirince de vincent marka şaraplardan aldıysa fena kazıklamışlardır kendisini. meyveli diye biz de almıştık ilk gidişimizde. meğer köpek öldürenin içine basmışlar meyve esansını olmuş sana meyveli şarap. koca jodie foster a da bunlardan satmamışlardır umarım. severim kendisini... "contact" ve "nell" filmlerinde de oscar almış olsa kimse sesini çıkaramazdı.
arpi arpi
arada boğazından konuşuyor. ses ağızdan değil boğazdan çıkıyor. çok ilginç aslında incelenmesi gerekir. bence incelensin. copyright falan istemiyorum yani. inceleyen incelesin bir şey çıkarsa mesaj atsın.
1 /