kabuğu soyulmuş domatesi kimse almak istemez

1 /
acid rain acid rain
boyleleri icin destansi giri girmeye, nefret kusmaya gerek bile yok. basi acik kadinlari alenen hedef gostermekten baska bir sey degil. hakareti yedikleri zaman da bundan ekmek yemesini de bilirler.

siktir edin lan. valla, yokmus gibi davranmak gerekiyor bunlara. videoyu izlemeye bile gerek gormedim.
spacetusubozulanadamındramı spacetusubozulanadamındramı
işin tuhaf tarafı, bu 7.yüzyıl "artıkları", modern yaşama tam anlamıyla düşmanken ve yıkma niyetlerini hiç gizlemiyorken, bizim gibi karşıtları bunların yaptığının onda birini yapınca, hemen "din düşmanı" vb. sıfatlarla aşağılanır veya üstü kapalı tehditlere maruz kalır.

bazılarımız anlasa da, büyük bir çoğunluğumuzun anlamamakta ısrar ettiği nokta şu:
bu kadın ve zihniyeti, düşüncesine muhalif olan "biz(ler)i" yok etmek için ellerine gelen ilk ve her fırsatı değerlendirecek-tir. türkiye cumhuriyeti'nde, artık açık açık anayasal rejimin yıkılması anlamına gelebilecek cümleler ve eylemlerin zemini hazırlanabilir ama ben kişisel olarak "islama karşıyım-dine savaş açılmalı" desem, hapishaneyi boylayabilirim.
ne güzel sistem değil mi? kendisini yıkmaya ant içenlere hoşgörülü, savunanı ise içeri atmaya istekli.
ama, görülen şu ki, eninde sonunda, kabullenmekten kaçındığımız anı yaşayacağız ve bu ülkenin, rejimin ve cumhuriyetin kurtuluşunun, muhammed'in saçmalıklarına "savaş açmakla" ancak kurtulabileceğini öğreneceğiz!
kuyruksuztilki kuyruksuztilki
doğrudur . şimdi kabuklu domates namuslu, kabuksuzu da orospu domates olsun. o domatesin kendini biraz da nasıl sattigina , koşullarına, şansına bağlı. coğrafya büyük şans mesela, antalya'da kabuklisunun akşam pazarı 50 kuruşa düştüğünü bilirim ben. ama istanbul'da coban salata 10 tl. kabuğunu soyup da yapmışlardı benim coban salatayı. demek ki orospuluk para ediyor. bir de pavyonda gül şekli yapılmış domates kabuklu salatanın 30 lirası var en az. kime gonderdiginize göre fiyatı artıyor , gül şeklinde kabuk diyom, sunum diyom. en az 30 diyom. biraz da kendini kiymetlendirmeyi bileceksin. alevli tabakta domates kabugunun fiyatı mekandan mekana değişiyor , çok da kurcalamak istemiyorum. kabuk para ediyor. kimse kabuksuz istemiyor, kabuksuz 10 lira, kabuklu 30. kabuk önemli.

edit: kabuğu soyulmuş hıyar hakkında düşüncelerini merak etmekteyim.
edit 2: kabuğu soyulmuş tüylü şeftali hakkında ne düşünüyorlar. sonuçta bir sürü insan huylanir , bak onun kabuksuzu önemli. ille de kabuk isteyene tüysüz şeftali de var. ama tüylü seven de var . bi de şarkı var, şeftalisi bala benziyor diye. çok denisik şeyler.
brazzersdaki badem bıyıklı adam brazzersdaki badem bıyıklı adam
kabuklarını siktiklerim

ensar vakfında tecavüze uğrayan 46 çocuğu umursamazlar,
imam hatiplerde tecavüze uğrayan erkek çocuklarını umursamazlar,
ülke de artan aile içi tecavüzü umursamazlar - ne hikmetse bunlar da hep muhafazakar yerlere denk gelir-

ama kadın açıksa namussuz öylemi. hassiktirin lan oradan iki yüzlü şerefsizler, dini sömüren kancıklar sürüsü.
the red queen the red queen
bu papağan olmamış, daha okumayı beceremiyor. eski papağanlar böyle miydi? bir tane de orijinal "fikir" olsun be. hep ezberletileni tekrar.

bir zerzevattan inciler.
yürüyen adam yürüyen adam
bugün annemle gördüğümüz kara çarşaflı kadınlara bakarken annem bunların anlamadığım bir tarafı var dedi. nedir anne dedim? geçenlerde üç beş çarşaflı kadın fotoğraf çektiriyordu kimin kim olduğunu nasıl anlayacaklar acaba dedi. güldük. değişik insanlar bunlar. kendi içlerinde çelişen onlarca şeyi yapıyorlar ve bizi sevmiyorlar. çünkü kibirliler. biz de çağdaş aile işte. rahatız yani. yanacak olan sizlersiniz bizler değil. cehaletinizle inandığınız yaratıcınızın en önemli saydığı kul hakkını kendi çıkarlarınız için kullandığınız için siz yanacaksınız. ben de sizi serinletmek için üzerinize bira döküyor olacağım.
bitse de gitseks bitse de gitseks
kabuğu soyulmuş domatese benzetilen kadınların, bir erkek tarafından alınma gibi bir beklentisi yoktur. biz ona, bir erkekle hayatı paylaşmak diyoruz. ama sen bu sözlerinle; inancım için değil bir erkek tarafından kabul görülüp, seni alması için kapandığını itiraf etmiş bulunuyorsun. bu söylemiyle, hakaret edeyim derken kendini yerin dibine sokmuş zavallı.
sosyalismet sosyalismet
sol framede başlığı gördüğümde "hadi ulan gerzekler, hazır soyulmuş, küp küp doğranıp kavanozlarla satışa sunulmuş domatesi kin almaz?" diye düşündüm.
açma gereği bile duymazken girileri okurken "vardır bu işte bir ibnelik" deyip tuşladım.

vay be, sizin betimlemenizi şey edeyim
ulan nasıl bir beyinciktir ki böyle nimetle ilgili fanteziler üretiyor?

erkeklerin yanında oturan kişilik yoksunu acuzeleri de görünce tamamdır dedim.

eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek diye buna denir.
bu cinci dinciler, tabi acuzeler de dahil sadece yahudi ve müslümanların çüklerinin sünnetli olduklarından haberdardır.
hrıstiyan ve diğer inanışların hıyarları soyulmamıştır. (onlar gibi nimet üzerinden gittiğim için kusura bakmayın)

ne diyordu yobazlar, "soyulmuş domatesi kim alır?"
kabuklu hıyarı, patlıcanı, kabağı da aklına getiriyormusunuz sapıklar? demeden geçemedin..
kabuklu dometesçilere gelsin.
kütük mühendisi kütük mühendisi
vitamini kabuğunda olduğu için domatesi soymamak lazım. aynı şekilde salatalığı da. marulları bıçak yerine elle bölmekte vitaminleri korumada önemli. böyle salata yaparsanız dadından yenmez.
nickiburayamiyaziyoruz nickiburayamiyaziyoruz
başlık ateist şenliğine dönüşmüş.
birisi savaş açmaktan bahsediyor, bir diğeri bu kadınlara tecavüzü hakettiklerini ve arabayla boğazlarından geçmek istediğini söylüyor. yani bir insana karşı bunu söyleyebilecek kadar alçalabiliyor. kendi düşüncesinden olmayana tahammülü bu kadar.. içinde kalmış çağ dışı dürtülerini böyle kalleşçe yapabiliyor. ve insanım diyebiliyor hala kendine.

islamı bu coğrafyadan bu bu gönüllerden silmeye kimsenin gücü yetmez. öncelikle aklınızı başınıza toplayın görmeye dahi tahammül etmediğiniz müslümanlar yükselmeye ve yücelmeye devam edecektir. ama sizin o iğrenç, ahlaksız metotlarınızla, tecavüz etmeyi düşünerek, boğazdan arabayla geçmeyi isteyecek kadar vahşetle değil sevgive dostluk ile yükselecek.

konuya dönecek olursak kendini bilmez hafif tabiriyle terbiyesiz bir kadının saygısızca laflarından fazlası değildir.
1 /