kaç gün mesaj yazmayan kişiden umut kesilmeli

di mi ya di mi ya
ben çok acımasızım bu konuda.
dostlarım bile bir kaç gün yazmasın dönüp bakmıyorum, arayıp sormuyorum.
hele ki mesaj yazıcam ve dönmeyecek...
yok ya beklenmiyor hacı artik kimse eskisi gibi beklemmiyor. ki ben kimseyi telefonuma bile kaydetmiyorum. hatırlarsam üstten, soguk bir cvp yazıp ilgilenmiyorum sonrasında.
ki gerçek sevgi zaman mekan tanımaz.
bunu da tecrubelerimle öğrendim.
yoğundum, işim vardı, zart zurt geciceksin onları.
ben hayatındaysam sağlık dışında, benden başka aciliyetin olamaz. nokta
a me lee a me lee
1 ay sonra hiçbir şey olmamış gibi mesaj atıyor, arıyorsa ve bu sizi yine eskisi gibi sarsıyorsa hiçbir halttan umudunuzu kesemezsiniz. anca evet bitti falan dersiniz.

adını anmazsınız. artık bambaşka biri olacağım dersiniz. aynaya bakar gülümsersiniz. dağınık eşyaları toplarsınız. hatta yazlık pabuçlarınızı bile kendiniz boyarsınız. soranlara unuttum dersiniz. adı neydi hatırlamıyorum dersiniz. ben artık sevmiyorum dersiniz.

ama öyle demez içiniz. güzelde de çirkinde de hep o vardır.2
kemal adil alemdaroglu kemal adil alemdaroglu
yazıştığın her kimse, yazdıklarına dönmüyorsa ya da konuşmalarını yarım bırakıyorsa, bunun mazereti meşguliyeti ya da müsait olmaması değil, seni ya da diyaloğunuzu yeterince önemsememesidir. gerçekten önemli olan bir konuşma mutlaka gerçekleştirilir ve sonuna kadar sürdürülür "müsait değil görmedi sanırım" gibi düşüncelerle kendini avutmak yerine bu gerçeği kabullenmen inan bana seni daha özgür kılıcaktır.