kadınlar çalıştığı için maaşlar az ekonomi bozuk

1 /
hyym hyym
isviçreli doktorların yaptığı araştırmaya göre denilir ki :
"kim bir şeyden çok bahsediyorsa o şey de yarası vardır. "
isviçreli doktor.
sondanikinciosmanli sondanikinciosmanli
kadınlar ekonomiden pay aldığı için ekonomi bozuluyor mantığı, enteresan.
peki %50,2 erkek %48,2 kadın nüfusa sahip ülkede 3 karısı olmasından kaynaklı olarak bekar kalan en az 2 erkeğe nasıl hesap verecek bu hoca! açıklasın biri bunu bana. şimdi ben meydanlara çıkıp, "hoca, sen benim hakkımı yedin, bunu öde" falan desem mesela?...
elinde sadece siyah kalem var ama gökkuşağı yarat elinde sadece siyah kalem var ama gökkuşağı yarat
geldi yine sakalını silktiğim. kadınların toplumdaki yerini hiçe sayarak, cinsiyetçiliğin dibine vurarak, sırf erkek değiller diye tüm kişisel özgürlüklerden mahrum kalacakları gibi boktan bir görüşü savunmaya çalışarak arada bir böyle mal mal çıkışlar yapmasının tek sebebi kendisinin yeniden gündeme gelmek istemesidir.

işi gücü reklam, işi gücü pr haysiyetine şoktuğumun. prim vermeyiniz.
selimciğim selimciğim
müthiş bir analiz. mesela isviçre'de kadınlar çalışmıyor. o yüzden refah içindeler.

bugün güç kimdeyse onun ağzı olan bir adamın bile bile yalan söylemesidir. çünkü geri zekalı olduğunu sanmıyorum. zeki bir adam.

ve herkes her yanı yaldızlı, aşırı islami ve aşırı möbleli evlerde prenses hayatı yaşayamıyor maalesef. her genç "ebrar", müteahhit baba ve taşlı yüzük sahibi bir "muhammed emin" bulup "resulullah sünneti ışığında" evlenemiyor. kusura bakma ağabey. milli gelirinizi de düşürüyor bu günahkarlar, affet.
1
1 /