kadınlar kıllarını almak zorunda mı

1 /
lö şuhane lö şuhane
feminaziyi pasaklılığa kaydıran atarlı bir soru cümlesidir.

diğerlerini bilmem ama;
ben zorundayım ya. özellikle oral yaptırırken adamın dilini zımparalamaya gerek yok. dilinin devamlı kaydığı bir bedeni hak ediyor bazıları.
13
üç hürellerin dördüncüsü üç hürellerin dördüncüsü
heee siz haklı olarak kıllı bir malafatı vücudunuzun içine almak istemiyorsunuz, hakkınız sonuçta, ona bir şey diyemem, ama tabi bizim de vücut kıllarınızı tıraş etmenizi istemek de hakkımız olsun bir zahmet, bizim göz zevkimizle alakalı bir durum değil kendinize saygınız olsun ki başkalarından saygı bekleyebilin.
seniburdakimseduyamazbebek seniburdakimseduyamazbebek
bu bir zorunluluk değil, gereklilik. kadın, kadın gibi olmalı. tırnağından saçının en uç teline kadar temiz ve bakımlı olacaksın ki aynaya baktığında önce kendine saygını görmüş ol. temizlik yaşam kalitesini yükselten bir durum. hem erkek için hem kadın için. kıllarını almak erkeğe de kadına da temiz kalabilme süresini uzatmada yardımcı olur. ha ama illa almak istemiyorsanız örün madem. ucuna bi de kırmızı kurdele takarsınız. daha neler ya!
dunyayi kurtaran sahaff dunyayi kurtaran sahaff
zorunda değil, tamamen kendi kararı isterse alsın istemezse almasın. estetik görünüyor mu? bence kesinlikle hayır. seksüel olarak itici ya da çekiciliği var mı? o da o günkü partneri ile kendi arasında. yani giydiği eteğe de çarşafa da söz söyleme hakkımız olmadığı gibi buna da laf söyleme hakkına sahip değiliz. kimsenin göz zevkine falan hitap etmek zorunda da değil yine de almaları taraftarıyım temiz, pürüzsüz bir cilt oh miss.
format at geçer format at geçer
param olsa erkek olarak lazere giderim kıllardan o kadar nefret ediyorum. bazı kadınlar kendini saldı kol kıllarını almayanlar var sanırım erkeklerin tepkilerini ölçüyorlar iyi de güzelim burası türkiye burada erkekler maymunla bile çiftleşme kıvamında. tepkiyi içlerinden verirler dişiyi kaçırmamak için. kesin o kol kıllarınızı.
furious furious
temizlik falan demişsiniz de arkadaşlar.. kılı olan pis mi oluyor? bu ne alaka ben anlamadım. kimse hiçbir yerini almak zorunda değil, kıllarınızı gören insan için bir sorun teşkil etmiyorsa koy götüne. ben şahsen tercih etmiyorum, benim de vücudumdaki kılları istemeyen sevgilim onları alıyor. kendim alabildiğim yerleri de kendim alıyorum. ama kıllı olmanın pis olduğu fikrine nereden kapıldıysanız o fikri aklınızdan aynı hızla çıkartın. sizin için kötü görünen başkasının sevdiği bir şey olabilir ya da umursamadığı. yine de şahsım adına yaşasın cullop gibi pürüzsüz kadın bedeni!
frijit bardot frijit bardot
hukuk nezdinde herhangi bir zorunluluğu yoktur. hukukun dahi üstündeki "almazsan seni sikmem" diktatoryasına göre vardır ve amlarını teslim ettikleri bir törenle kadınlıkları ellerinden alınacaktır.

hayat işte. bir bakmışsın bir gün içinde birileri kadınlığının devamı kararını reddetmiş ve çekmiş ipini. şansa yaşıyoruz.
everybody leaves everybody leaves
değildir. tıpkı makyaj yapmak, spor yapmak, estetik yaptırmak, saçlarını yapmak, güzel giyinmek, hepsinin sonunda -iyi görünmek- zorunda olmadığı gibi. ama sosyal hayatta yer edinmek ve eş bulabilmek için iyi görünmek zorundasınız. iki kere iki dört amk.

götümüze hayvan postu geçirelim işimizi görsün yeter ya da kılı tüyü almayalım dışarda sıcak tutuyor günleri geçeli yüzyıllar oluyor.

ayağa kalktığınız mevzuya bak amk ajsjxns. samimiyetinizi sikeyim.
1 /