kadınları seksi gösteren detaylar

1 /
sasaki endo sasaki endo
yaptığı bir işi anlatırken sıkça jest ve mimik kullanırken birden tıkanması ve akabinde: "üşendim. gerisini anlatmayacağım, hayal gücüne bırakıyorum" demesi ve tebessüm etmesi. bildiğin işlemcisinin çökmesi ve bunu tatlılıkla kamufle edebilmesi.
inanılmaz bir şirinlik ve seksilik abidesi oluyorlar o an. ( evet ikisi aynı anda)
yahudicowboy yahudicowboy
yazılanların çoğuna katılmakla beraber eklemek istediğim naçizane bir şey var. düşünebilen bir insan olduğunu göstermesi. düşünsenize millet beyinle sevişiyorsun. ov may goş diye tepki verdirtir namıssızım. eyi gunner!
acid rain acid rain
baslik altindaki girilere bakiyorum da sanki bu girileri giren adamlari; vin diesel, charlie hunnam veya brad pitt sanirsin. az gercekci olun oglum. ne siz yukaridaki saydigim adamlar gibisiniz ne de birlikte oldugunuz veya olma ihtimali olan kadinlar, yukaridaki saydiginiz "seksilik" ogesine sahip.

sabah sabah iyi guldurdunuz la beni.
löwenzahn löwenzahn
populer degil, siradisi olmalari. her konu hakkinda temel duzeyde bilgi edinerek kendini gelistirmeleri, muhabbeti sikmayacak duzeyde tutmalari. erkek ve kadinin biyolojik ve psikolojik yapilarini anlamaya calismalari, iliskide buna uygun rol almalari. oyle amla, gotle, bacakla sadece kamil duzeyindeki erkeklere seksi olabileceklerinin farkinda olmalari.
istanbulbeyi istanbulbeyi
dış görünüş ile ilgisi olan ve olmayan durum var.
dış görünüş ile ilgisi olan çekici gözükmek. bu ilk başta etkili oluyor.
dış görünüş ile ilgisi olmayan durum ise erotizm. o daha kalıcı bir çekicilik oluyor çift arasında.
dış görünüş genelde yaş ile ilgili gibi. çoğu genç kadın çekici olabilir, ama her kadın erotik olamıyor. erotizm zeka ve tecrübe ile doğru orantılı.
tabii içinde yaşadığımız toplum ve çağın ruhu açısından pek şanslı değiliz gibi. yine de yok değil. bazen şehrin hanımları insanı şaşırtabiliyor.
yukarıda yazdıklarım erkekler içinde geçerlidir.
1 /