kadınların ayrılmadan önce verdikleri sinyaller

1 /
ah ya neymar ah ya neymar
bana aşağıdaki şarkıyı göndermişti. ben de ne yıllar yılı lan daha 2 aydır beraberiz demiştim allah belanı versin demişti. e yalan mı amk daha 2 ay bile olmamıştı hatta neyine kızdı bu kadar hala anlayabilmiş değilim.


lora blood lora blood
ciddi ciddi söylüyorum. sessizlikleri. eğer bir kadın yanınızda sessiz sakin duruyor ve sizinle belli kelimelerin dışında başka bir şeyler konuşmuyorsa bilin ki o kadın gidicidir.
şayet bende durum böyle. önden sinyali sessizliğimle veririm. çünkü benim için o adamla artık konuşulacak, paylaşılacak hiçbir şeyim kalmamış demektir. sonra bir an da, çat diye arkamı döner giderim. hiçbir şey demeden !
döndürebilene aşk olsun ! :)
7
küçükharfleyazılanherşeyyanlıştır küçükharfleyazılanherşeyyanlıştır
artık tepkiler azalır. hareketleriniz batmaya başlar, tahammülsüz biri olur ve bunu belli eder. dalar böyle mesela. bir şey sormadıkça konuşmaz. siz de farkındasınız hiç başka şeylere yorup kendinizi kandırmayın. kadınlar 101 aq resmen bu. salağa yatmanın lüzumu yok.
magrip52500 magrip52500
önce yaptığı yapacağı bütün çirkinliklere tahammül ederim, bakarim nereye kadar alçalacak diye. o ise muhtemelen benim salak olduğumu düşünür. ve ben tahammül ettikçe haddini asmaya devam eder. zanneder ki ben onu çekmeye devam edeceğim. halbuki hayir, etmeyecegimdir. sadece o böyle alçaldıkça, kendimi ikna etmeye çalışıyorumdur. ki bu evrede de itiraz eden, kavga eden muhalefet olan bir benden eser kalmamıştır. niye peki ? çünkü bir insanın yapabileceği çirkinliklerin sınırlarını görmenin en kolay ve en iyi yolu ona kaldıramayacağı kadar, o zamana kadar hiç sunmadigin kadar büyük bir özgürlük vermektir. ne yapıyorumdur peki ben ona bu özgürlüğü vererek ? elbette onu sınıyorumdur. ona , aslında kendini düzeltmesi için son şanslarını tanıyorumdur. düzeltemezse de ( ki bu noktada da bir erkek pek fazla kendini düzeltemez. aksine o daha da çok yalpalar, sağa sola sallanır. ) bu benim kendimi ikna etmek adına gerceklestirdigim bir süreçtir. bekliyorumdur ve gidersem içimde hicbir tereddüt olmadan, geri dönüşümsüz bir biçimde gidiyorumdur. ve bu noktadan sonra da, ne o kişiye dönüyorum ne de doneni kabul ediyorumdur.
tarçınlı ıhlamur huzuru tarçınlı ıhlamur huzuru
cem yılmaz'ın da dediği gibi aslında: bir kadın sizi ilişki bitmeden çok önce zaten terketmiştir, sadece bu sözlere dökülmemiş, resmi vedalaşma gerçekleşmemiştir. kadın ilişki içerisinde erkeğin ondan beklediğinden daha fazla beklenti içindedir genelde, erkek bunları gerçekleştirmez çünkü henüz kendisinden bir şeyler beklendiğinin farkında değildir, farkında olduğunda da neden kendisinden bir şeyler beklendiğinu anlamaz ve sorgular, sadece sevmek neden kadına yetmiyordur?

erkek burada sadece kendisinden beklenen şeyin farkına varma ve onu sorgulama açısından bir seviye atlarken, kadın, ayni zaman diliminde bekleme, beklediğini anlatma, beklediğinden vazgeçme ama yine de bi umut etme ve heves kırılması, hayal kırıklığıyla gelen vazgeçiş gibi birçok seviye atlar. bu sebeple de kadın için ilişki erkek için olandan daha hızlı ilerler ve biter.

not: bu söylediklerim kadın tarafından gerçekleştirilen terketme ile biten ilişkiler için geçerlidir.
5
1 /