kadınların çoğunun göbekli olması

blackslimbright blackslimbright
göbek bir erkek aksesuarıymış gibi lanse edilmesine rağmen aslında kadınların %80i göbeklidir. bu göbeği yüksek bel pantolon gibi yöntemler ile gizlemektedirler.

ancak göbeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.
maça tangasını vuran adam maça tangasını vuran adam
şöyle söyliyim, genel olarak kızlar çok güzel.
genel olarak biz erkeklerler bi ske benzemiyoruz.

yaş 35 olunca daha net farkediyorsunuz.
bizim neslin kızları hâlâ güzel, gençler güzel...
bizim neslin erkekleri göbeğinden çıkardığı pamukla kırlent dolduruyor. genç erkekler de bizim bu halimize özeniyor.
kafalar kel, boylar kısa, göbekler ortada, halısahada 14 kıllı yaratık koşup terliyoruz.

kadınlarda irade var gençler, bi inat ederse 50 yaşında bile erik gibi kütür kütür oluyor.
biz erkeklerin genlerinde "yayma" var. sonuç ortada.

o göbekli kızlar 3 günde sıfır beden olur.
sizin kilonuz gittikçe artacak.
hep artacak
daha da artacak....
8
moroccansipahi moroccansipahi
milletimizin çoğu göbekli. spor yapmıyoruz. düzgün beslenmiyoruz. çalışma koşulları desen sik gibi. hiç birimiz kendimize bakmıyoruz ki.

bakmak lazım aslında. gençken hadi neyse de yaşlanınca iki büklüm kalıyoruz sonra.
pier pier
su götürmez bir gerçektir . cidden neden böyle ? neden kendilerine dikkat etmiyorlar ? neden sağlıklarını düşünmüyorlar ? neden karşısında ki insanları düşünmüyorlar ?

çok ayıp ediyorlar onların ben taaa neyse .

hanımefendiler , bayanlar lütfen sizde biraz dikkat edin kendinize , dolaşmayın öyle etraflarda göbecikleriniz ile rica ediyorum . biraz özgüven biraz ciddiyet olacak hepsi . he bir de bu kısa paça jean giyiyorsunuz ya bazı günler ; of diyorsunuz çok güzel durdu , bazı güzel düşüncelere kapılıp dışarı çıkıyorsunuz ya lütfen şu ayak bileklerinizde ki kıl diplerini bir check edip öyle çıkın . lütfeğğğğnnnnn.
mortissaa mortissaa
10 cm pipili, götlü göbekli ya da kuru götlü cılız arkadaşlarımız burda kadın göbeği gömüyor. hayır karnın sımsıkı popon squat basmaktan taş gibi olur, bu yorumu yaparsın hadi belki, ona laf söylemiyorum. ama el insaf be
hoayda hoayda
dikkat etmedim ama şayet öyleler ise tercihleri sonucu olduğunu düşünüyorum. bir bakıma da diğer cins için krizi fırsata çevirme adına bir alternatif bile olabilir. zira coğrafyanın tüm kadınları göbeksiz olursa; kendi temel kişisel bakımlarını dahi güç bela yerine getiren erkeklerin aşağılık psikolojilerine bir darbe de bu şekilde toplu olarak inerdi herhalde.

not: girinin tamamı her ne kadar şimdilik ütopik olsa da aksi durum için de geçerli.
piyano çalmayı bilmiyorum piyano çalmayı bilmiyorum
taa itü sözlük zamanlarından takip ederim, son yıllarda da belirli aralıklarda nick değiştirerek devam ediyorum takip etmeye ve yukardaki tipler hiç değişmedi mına koyim.

hatun kısmısına yanlamak için hemcinsini gömen tip hiç eksik olmadı mesela. bu davranışı hiç anlamadım, anlamayacağım da. amsalaklığın yansıması olsa gerek. hırsından amacına nasıl ulaşacağını şaşırmış zavallı.

beriki ondan beter. "x kavramını eleştirmek için onun gerekliliklerini sağlamalısın" kafasıyla yola çıkan tip. muhtemelen 19-22 yaş aralığında pişmemiş, hayatın sillesinden zerre nasiplenmemiş insan tavrı. "birinin göbeğini eleştirmen için öncelikle kaslı ve seksi olmalısın". vay ben senin aklının çıtasına bilmem ne yapıyım. "jokey olmak için at olmaya gerek yok" demiş ünlü filozof jose mourinho. her konuda geçerli olmasa da bir kavramı eleştirmek ya da konu ile çıkarım yapmak için o işi tecrübe etmiş olmaya gerek yok.

her şeyi geçtim bu tipleri onaylayan yıkıklar var. ha bir de mesaj kutuları da yanıyordur şimdi alev alev. ulan köftehorlar sizi.
benim kalbim temiz benim kalbim temiz
herkesin göbeğine kimse karışamaz sanıyordum ama taş gibi karın kaslarım, götüm ve koca penisimle karışabildiğimi öğrendim.

türk kızının çoğunun göbeği var, bazısının babaannem kadar var hatta.
ah ya neymar ah ya neymar
kimseyi ilgilendirmez. benim vücudum benim kararım. bir kadın olarak kıllarımı da almak zorunda değilim. seksist, misojenist, ateist, komunist ataerkil güzellik dayatmasını reddediyorum. güzellik görecelidir. 90 kilo kadının güzel olmadığına neye göre karar veriliyor?! ayrıca bayan değil kadın.

özet: bağ benim belletirim am benim dilletirim.