kadınlarla tanışma taktikleri

1 /
bluelantern bluelantern
pervasızlığın ve utanmazlığın kitabını yazmış biri olarak söyleyebileceğim tek şey; taktik ne olursa olsun kendinize dünya yıkılsa morali bozulmayacak bir adam izlenimi vermek. reddedileceğiniz varsa bile kibarca reddedilirsiniz.
sosyetik olmayan adam sosyetik olmayan adam
mekan zaman ne olursa olsun vereceğim taktik işe yarayacaktır.

hanım kızımızın yanına yaklaşıp, saçınızda böcek/beyaz bir şey/sarı bir şey/ siz bulursunuz artık ne diceğinizi arkadaşlar. işte bu saydıklarımdan biri saçınızda var diyorsunuz. ve muhabbet başlıyor. rahat olun bende.
zifir soydas zifir soydas
gerek yok böle şeylere gidin direk söyleyin dürüstçe alt tarafı tanışıyorsunuz evlat edinmiceksiniz yada ilk tanışmada sevişmiceksiniz arkadaş bu ülkede bir kadınla bir erkeğin arkadaş olması bu kadar zor olamaz.bu tabuları yıkıcak kadın arkadaşlar elbet vardır.böle şeylere kafa yormak yerine daha mantıklı işlere yönelin.bir erkeğin tek derdi bu olmamalı.
sasaki endo sasaki endo
-kalenizi feth edebilir miyim?
-anlamadım.
-clash of clans oynuyor musunuz?
-hayır.
-bende oynamıyorum.
-salak mısın sen? :s:s
-bunu bir çayla tartışmaya ne dersiniz?
-hayır. git defol!
-(beylik silahınızı çekin ve zoraki götürün, işte bu kadar basit).
brazzersdaki badem bıyıklı adam brazzersdaki badem bıyıklı adam
lüks bir restoranda tek başına otururken masanın üstünde duran kask ve bmw f650 gs anahtarı.

meyhanede beklerken masanın üstünde duran audi anahtarı.

gelen hesabı american express ile ödemek.

tabii bütün bunlar yurdum kezbanları için geçerli "gelişmiş" ülkelerde gidip herhangi bir kadına tanışabilir miyiz diye de sorabilirsiniz.
2
genç atsız genç atsız
olmayan taktiktir.

eğer hoşlandığınız bir kadınla tanışabildiyseniz bu kadın sayesindedir. kadınlar zaten kendisine ilgi duyan erkekleri çözüyor. siz eğer tanışmak istediğiniz bir kadınla tanışabildiyseniz bu sizin taktikleriniz sayesinde değil, o kadının kendisine ilgi duyanlar arasından "o piti piti" şeklinde seçimini yapıp sizi tercih etmesi sayesindedir. kısaca ilgi duyduğunuz kadın eğer size ilgi duyuyorsa zaten siz farkına bile varmadan tanışmış olacak, sizi ağına düşürecektir. karşı koyma gibi bir şansınız oldukça düşüktür. kendinize pay çıkarmamanızda fayda var.
id can t be blank id can t be blank
elde edilmek istenen dişilere uygulanır. şahsen pek taktik işlerinden anlamam, tavlanmak için bekleyen kadınlara da pek yanaşmam. kendi halindeki ve biraz ilgimi çekebilen bireyler tercihimdir. koca arayan dağlı motorları kim ne yapsın.
1 /