kahraman deniz

katre0709 katre0709
sofar performansıyla tanıdığım müzisyen. ilk izlenim olarak, biraz itici gelebilir ama ünlü olmak gibi kaygısı olmayan, güzel kalpli adam. mutsuz, umutsuz anlarınızda yanınıza gelip 'düştüğüm gibi kalkarım bu yerden' diyerek, sizi tanımadan en yakın arkadaşınız oluverir bir anda.
hissettiğiniz boşluğunuzu anlatmanıza yardımcı olabilir 'yokum' diyerek.
hazır yaz moduna girmeden, yaşadığımız yerlerde güneş yüzü görmeden, kapalı havaların kahramanı yapabilirsiniz.
internet üzerinden yayınladığı şarkılarının yanında bir de albümü vardır. ikinci albüm ise yolda geliyor.

ayrıca, kahraman deniz spotify'da tüm albümü dinlemek ve indirmek için: https://open.spotify.com/al... itunes'da tüm albümü dinlemek ve indirmek için: https://itunes.appl... youtube linkten şarkılarına ulaşabilirsiniz.
katre0709 katre0709
sofarda ki 'bozuk kaygılar' performansıyla tanımıştım kendisini. ilk başlarda nasıl bu tip diye düşünürken, o dönem ki ruh hali bozukluklarımın müzikal anlamı oldu.
güzel kalpli kendisi, öyle ünlü olma kaygısı, kız götüreyim derdi de yok. ki zaten bunu şarkılarını dinlediğiniz de anlayabilirsiniz.
moraliniz bozuk, çöküş döneminde ve umutsuzsunuz... gelip kulağınıza 'düştüğüm gibi kalkarım bu yerden' diye fısıldıyor. işte o anda sizin en yakınınızda ki isim olmayı başarıyor. gözyaşlarınızı silemiyor ama, bütün acınıza, hisslerinize tercüman oluyor.
boşlukta olduğunuz dönemler de ruh halinizi anlatmak yerine 'yokum' diyorsunuz sadece. ve bu da her şeyi anlatmaya yetiyor.
ilk albüm bir kaç ay önce yayınlandı denizin. bu aralar ikinci albüm için sabırsızlıkla bekliyorum. internet üzerinden paylaştığı şarkıları dinleyebilirsiniz. hazır havalarda ayrı bir buhranken, o dünyanın kapısından içeriye girin derim.

kahraman deniz spotify'da tüm albümü dinlemek ve indirmek için: https://open.spotify.com/al... itunes'da tüm albümü dinlemek ve indirmek için: https://itunes.appl... youtube
gömenbağyan gömenbağyan
hakkında tek yazı olduğuna çok üzüldüğüm müzik adamı. bu gün itibariyle yeni albümünü çıkarmıştır. hem sözleri hem müziği harika ötesi şarkılar var albümde. lütfen albümü bulup dinleyiniz. (ki spotify'da mevcut.)

bu da benim ennnnn sevdiğim olarak burda kalsın ;


harley davutoğlu harley davutoğlu
kovaladığım uzağa kaçıverir
lakin istemesem, önüme düşüverir
yâr gider, bu gece gam gelir
ben sevsem, sevgiye zam gelir

dizeleriyle hayattaki bahtımı özetlemiş, "şu dünyada bir tek cenabet ben değilmişim" tesellisi duymama sebep olan şarkıcı.

(bkz: sevsem)
gone gone
spotify listelerinin olmazsa olmazı. kadife seslidir, sanırım locca records ile çalışıyor. festivaller tekrar gündeme gelebilirse başlarda yer alması gerekir. background olmayı hak etmiyor.