kahvaltıya 427 lira vermek

1 /
tanrım sana geliyorum tanrım sana geliyorum
twitter da paylaşan kız 4 kişi yaptıkları kahvaltıya 427tl vermişler. serpme yokmuş donatmışlar. masayı. kişi başı 107 civarı oluyor. tek tek bakıldığında pahalı gibi gelse de bence şu anki ekonomik durumda iyi ödemişler.
fotoya bakıldığında şarküteri tabağı istemişler. kuru yemiş istemişler. kahvaltıda gereksiz ne varsa istenmiş. serpme de bunların yarısını veriyorlar. ondan normal bu ücretler bence!


15
jitemci astsubay jitemci astsubay
haftasonu serpme kahvaltı şımarıklığına atılan güzel bir tokattır. işletmeciyi alnından öpmek isterim. o da geleni gideni öpüyor belli ki. yoksa paran kır dizini evinde zıkkımlan. emirgan sütiş senin neyine? arap turistler için o mekan.

edit: mesaj atıp küfür etmeyin lan. dışarıda kahvaltı yapacaksan da bak menüye. bütçene göre yere git. 20 liraya sınırsız çay ile verenler de var. yoksa böyle öperler adamı. kaldı ki fiyatlar anormal değil. boğaz manzaralı mekandasın. bağcıların ara sokaklarındaki kafede bile çay olmuş 3 tl. kahvaltıda söğüşünden manda kaymağına, menemenden chia tohumlu bilmem neden ılık suyuna her bir şeyi istiyorsan hesaba zırlamayacaksın. dünyaları yemişsin 5 kişi ya ne olacaktı hesap?
caracal34 caracal34
hiç boşuna ağlamasın kimse. dışarıda kahvaltı yapan insanlar sosyal medyada instaya fotoğraf yükleyeceğine evde iki yumurta kırsın. ha mecbur mu kaldın git mis gibi mercimek çorbanı iç.
derun derun
böyle paçozluk ve görgüsüzlüğe ender rastlanır. sanki mağaradan dün çıkmış, ülke gerçeklerinden habersiz gibi sosyal medyada görsel paylaşıyor, fiyatlardan şikayet ediyor. bunların bir de ağababaları var. onlara yaz aylarında çeşme' ye, alaçatı' ya gitmiş olup sosyal medyada adisyon paylaşanları görünce şahit oluyoruz. parayı kazanmayıp parayı sıçanlar dışında kalan fakir köpekler alaçatı' ya gitmesin. sonra ağlaşıyorlar o 100 lira, şu 80 lira diye. bu tip mekanlarda yeme içme fiyatlarının hangi seviyede olduğunu bildiği halde oralara giden, ardından da ağlaşan kişi tıbben geri zekalıdır.
2
steph steph
cay bes liraymis. menemen 14. her sey uygun bence. hesapta. sogus ne bilmiyorum yorum yapamam ama peynir tabagindaki peynirler dandik olabilir. mekan bogazin en guzel yerlerinden biri lokasyon olarak. isletme olarak en igrenc ve varos kesimin gittigi bir yer. on dakka duramamistim. her sey normal bence. hm mantikli mi? beni ilgilendirmez bu banane. ben disarda kahvalti yapacaksam bu mekana zaten gitmem. fiyatlarda aikinti yok. house istiklal bile cayi 8liraya satiyordu.
6
bitli piyade bitli piyade
fişteki listeye göre gayet makul görünen hesap. sığır gibi yemiş dört kişi. yedikleri şeyler öyle mütevazi şeylerde değil. yerken güzel hesap gelince rerörö. ulan ben daha önüme manda kaymağı geldiğinde bi kıllanırım kesin düdükleyecekler diye.
küçükharfleyazılanherşeyyanlıştır küçükharfleyazılanherşeyyanlıştır
ilk gördüğümde dedim ki bu salaklar bunun neden bizi ilgilendireceğini düşündü ki her zamanki beyaz yakalı mallığı. ağ dount fokin keğe diye söylenmiş bile olabilirim. peaky izliyordum çünkü. bu arada mallık burada kahvaltıya bu kadar para vermek değil. bu tarz bir şeyin aktivite olarak kabul görmesi. yoksa para neye verilir cevapsız bir soru. neyse,
sonra bu adamların bizi iyi tanıdığını anladım. çünkü iki bulunduğum sözlükte de hakkında yorum kasılıp, teoriler patlatılıyordu. özür dilerim koca yürekli, koca mideli insanlar. başınıza gerçekten de önemli bir olay gelmiş.
2
beste çalan mahur beste çalan mahur
427 lira olarak değil, kalem kalem baktım ücretlere. çünkü toplam fiyat hesap karıştırır.
tüm kalem ücretleri normal. bunların hepsinin bir sofraya koyulmuş olması, ya kişi sayısına atıftır, ya da küllüm görgüsüzlüktür.

aman çok sikimde sanki!
afiyet olsun.edit: 5 lira çaya pahalı diyen bir geri zekalı mesaj attı. ben nerede yaşıyor muşum. ulan harbi acayip bu ümmet!
2
yakov petroviç golyadkin yakov petroviç golyadkin
kahvede çay içersen 1 tl,
kafede içersen 3,5 tl
boğaz manzaralı yerde içersen 5 tl.

çoğu insanın şu aritmetiği görmemesi onları net gözümde geri zekalı yapıyor.

mekanda verdiğin para yediklerine değil, oturduğun sandalyeye gider.

bu tarz mekanlar sana yediklerini değil, gördüğün manzarayı, oturduğun sandalyeyi, check-in yaptığının konumunu satıyor.
2
çok uzakta öyle bir yer var çok uzakta öyle bir yer var
listeye bakıyorum, çok çok çok afedersiniz yemedikleri bir tek ya**ak kalmış. ondan sonra vay efendim hesap fazla.
pavyon hesabı gibi hesap getirtmişler yiye içe. garsona da bi demlik çay açtırsaydınız bari.

ayrıca dışarıda kahvaltı yapmanın bazı mantıksızlıklarına da değineceğim boş olduğum bi vakit.
dolphin1313 dolphin1313
kelle başı 45 tl kahvaltı için çok fazla. ben o paraya aldığım kahvaltılıkları 1 hafta yiyorum. dışarıda da olsun olsun 25 tl . 30 tl . 45 fazla yani.
1 /