kalbi kırık bir kadının yapabilecekleri

kuyruksuztilki kuyruksuztilki
ben ilk okuduğum okulu bitiremeyip arkadaşlarım tarafından dislaninca ağladım sizladim, ne kadar malsın bı sen bitiremedin 100 kişilik fakültede dedim. sonra aglamam bitti, çalıştım cabaladim ikinci okulu kazandım, notları yukselttim, şu aralar iyice gotum kalkmış durumda, öyle hallettik onu.

sonra sen çirkinsin diye bırakıldığım bir aşk acısı durumum var. onda da ağladım sizladim,evet bence de hiç çekici değilim uuhuuhhu diye ağladım günlerce. çekici olmakla ilgili kitaplar okudum, ama bilimsel kitaplar böyle, yok hormonlar yok bel çevresinin erkek korteksine etkisi,işe yaradı mı bilmiyorum. o sırada da avrupa'ya gidince her taktiği avrupalı da denemek zorunda kaldım, sonra orda 3 kişiyle takıldım toplamda 4 ay içinde . her bir ırktan birini 1 ay denedim. gotum gene kalktı türkiye ye döndüm.

ben once ağlayıp sizlayip her konuda umutsuz olsam da çalışıyorum, sonucta çalışanın elması kizariyor ahah, afferin bana aayy bi omzumdan öpeyim kendimi.
elaine marie elaine marie
oturur çikolata yer. napıcak başka? kadın giderse sessiz gider sözü de anca 3. sınıf şiir kitabında olur.

kalbi kırık kadın bağıra çağıra, çirkinleşerek, küfrederek içini rahatlatır, sonra yine çikolata yer. ablamızın güzel zevkleri varsa koko filan da içebilir ahkaj
kararless kararless
ben direkt soğuyorum ya. böyle bu da mı gol değil be moduna geçiyorum. bir gözüm hep kapıda oluyor gitmek için. sonra o gün geliyor. gidiyorum.