kamocan

1 /
lanetherif lanetherif
pkk'lı olduğunu itiraf eden homo öşexigen cinsi yaratık...böyle olun işte, solcuyum ayağını bırakın. itiraf edin orospu çocuğu olduğunuzu böyle, rahatlayın.

(sırf beni dava etsin diye küfür ediyorum, nolur dava et)
kamocan kamocan
tıpkı kandan beslenen yaratıklar gibisiniz. akrep gibisiniz ruh hastaları. bu sözlerimi her yerde söylerim. kimseden korkmam. kim kime oruspu çocuğu diyorsa önce yanındakine baksın. başkasının oruspusundan sana ne. sizmi ülkemizi seviyorsunuz bedavacı yaratıklar sürüngenler.. ulan sağ sol ile kavga etmekten bıkmadızmı? yeter rahat bırakın su halkı.

ben kimseyi dava etmem.kisiligimde o yok.
1
mncdprssv mncdprssv
bu toprakların kadim halkı olduğunu iddia etmek fazlasıyla büyük bir sav..

o halde bu topraklarda somut izleri olmalı bu arkadaşların.. türkler öncesinden kalma tarihe ışık tutacak materyaller vs bilumum varlık/nesne..

mesela türkler balkanların kadim halkları değiller ama hala bir kısım osmanlı yapıları, kültürel nesneleri balkanlarda görülmektedir..

bu kadim halktan geriye hiç mi bir şey kalmaz yahu?
lanetherif lanetherif
kimin kandan beslendiğini, kimin ruh hastası olduğunu siz de biz de çok iyi biliyoruz...

"çünkü ne kadar şehit verirlerse, ne kadar kan dökülürse o kadar temizleniriz. eğer
biz, bin yıllık kiri kanımızla temizlemezsek, şereften bahsedemeyiz, tarihte
yerimizi alamayız, dünyada kendimize yer bulamayız. insan kendisini
kandırmamalı, kan dökmekten korkmamalıdır. benim korktuğum şey kanın
dökülmesi değil, kanın durmasıdır."
(serxwebun, mayıs 90)

daha fazlasını linkteki kürtçü terörün geçmişi raporundan okuyabilirsiniz.
siyasa.info


dava etmemek huyu değilmiş haspamın. dava edince adı adresi otu boku ortaya çıkacak diye tırstığını söylemiyor da... ahahaha he he huyunuz değildir, kişiliğinizde yoktur evet.

edit:
kürtçü olduğunu nasıl çıkardım acaba?

balıkları da mı yazar yapıyorsunuz lan artık. 3 entry arasında bağıntı kurmaktan aciz adamlar da yazar olmaya kasmasalar keşke la...
kamocan kamocan
benim kürtçü olduğumu nasıl çıkardın? cahil lanetli helal sana. ben dünyaya soldan bakan bir insanım. irk üzerinden politikayı ilkellik olarak görüyorum ben sınıfsız sınırsız bir toplum pesindeyim. pkk yayın organı beni ilgilendirmez. insanlar öldürülmesin. haksızsiniz. ulan 6 milyon arnavutun 3 tane ülkesi var. 50 milliyon kürdün olsa ne olur. bir ülkesi yok. kurtlerin ülke kurmasının size zararı ne? gelip sizin elinizden ekmeğinizi mi alacaklar. belkide daha zengin olursunuz...
2
mistik penguen mistik penguenyavşak (!) ferdi necla nazır'ı evinin kadını yapmış. kapatmış.
vay yobaz (!) ferdi vay!
oysa ne yapmalıydı? bu sapığa göre evlendiği kadını kamuya açmalıydı.
öyle ya, bu sapıklara göre evlenip mazbut bir aile yaşantısına sahip olmak yavşaklıktan başka bir şey değil. sırf bu davranışından dolayı ferdi'yi yavşaklıkla suçlayan birinden, eğer bekarsa ileride evlendiğinde aynı davranışı bekleyemeyiz değil mi? zira o ne yapması gerektiğini çok iyi biliyor. evliyse yine bekleyemeyiz. aksi bir durum çok yaman bir çelişki olurdu.
hiç bir şeye yanmam da bu döl israfları ilerici, aydın ve kadına özgürlük (!) veren olurlar. ferdi garibanım da yobaz olur.
ülkemden çağdaşlık ve ilericilik manzaraları..
kamocan kamocan
bak evlat benden sana bir abi nasihatı, bir ınsan ile evlenirken sonra ben onu değiştiririm denilmez. insan oldugu gibi kabul edilir. nejla nazır evlenmeden önce acık bir bayandı. ferdi ile geziyor film ceviriyordu. neden evlendikden sonra kadını eve kapatdı. bu şerefsiz ferdi cokmu dürüst. ne oldu kadini 10 yil sonra başkası ile aldatdı..
1
blue spirit blue spirit
tarafımdan ihbar edilmiş pkklı bir orosentetik çocuğudur.

edit: sözlüğe dün gelmiş orul orul orospu çocukları buranın 7 yıllık demirbaşına troll demiş sizin pkknızı sikerim tsk hepinizin götünü sikti belli ki yetmemiş.
sosyalismet sosyalismet
kamocan şu anda ihbar edilebilir. adam solcuyum diyor, muhbir pkk lı.
ben solcuyum demiyorum, alenen bildiğiniz komünistim. şikayet ederseniz haklı çıkarsınız, üniversiteye almazlar beni, atarlar.
ama çok geç kalındı benim için. kamocan türkiye'de mi ki ispiyonluyorsunuz.
ovacık belediye başkanı maçoğlu da komünist. yaptığı komünal işler ortada.

kamocan sınıf diyor, muhbir hababam zannediyor.
hepimiz aynı fikri savunursak demokrasi bunun neresine sığar.
kahtalı niçe kahtalı niçe
gün geçmiyordu ki götü kurtarmak için muhbirlik yapan bir ex-fetöcü daha çıkmasındı :) 15 temmuz darbecilerinin karılarına ak trollük yaptırdıklarını biliyor muydunuz? eğer kocalarınızın hapisten çıkmasını istiyorsanız afrin operasyonu için tweet atın, gördüğünüz pegagalı hesapları bize bildirin demişler. ben rakibime de saygı duymak isterim gerçekten ama duyamıyorum. size de acıyorum, sürekli kılık değiştiren zelig'ler olarak yaşamını idame ettirmek zor olmalı.

edit: yazarlık namına tek yetenek kırıntıları orul orul orospu çocuğu pekiştirmesini bulmak olan kifayetsizler içerlemiş.

valla memleket tarımının gelişmesini istemeyen israillilerden dem vurup milletten tokatladığı paralarla uruguay'da pompaya koşanlar yerli ve milli, fetöcü olduğu çakılmasın diye önüne geleni terörist diye ihbar edenler yerli ve milli, pedofil dinciler yerli ve milli, afrin'e selam gönderen swinger çift yerli ve milli, öso zaten kuvayı milliye...

ne yalan söyleyeyim, size gerçekten saygı duymak isterdim. ama baktığımda karşımda saygı duyabileceğim bir toplam göremiyorum. "orul orul orospu çocuğu" adlı pekiştirme sıfatınızı bir de şu yukarıda saydığım yerli ve milli zevat için kullanın isterseniz.
kamocan kamocan
blue spricht. ben sana oruspu çocuğu demem. başkasının özel hayatı beni ilgilendirmez. gayri resmi çocuk olsan dahi. gelelim bana israrla pkk lı demene. senin aptal olduğunun kanıtıdır. kendimi tanitayim sosyalistim sol örgüt davasında 5 yıl habis aldım.
bu benim için yaşamımda onurdur. sonra yurt dışına çıktım. şu an yine girip çıkıyorum.
fuserr fuserr
fikirleri sebebiyle 5 yıl habis yatmış bir insanı hiçbir şeyle korkutamazsınız. ha bunlar sanıyor ki ben tehdit edeceğim ve o geri basacak. orusbu çocukluğunun alemi yok.
1 /