kamocan

lanetherif lanetherif
pkk'lı olduğunu itiraf eden homo öşexigen cinsi yaratık...böyle olun işte, solcuyum ayağını bırakın. itiraf edin orospu çocuğu olduğunuzu böyle, rahatlayın.

(sırf beni dava etsin diye küfür ediyorum, nolur dava et)
kamocan kamocan
tıpkı kandan beslenen yaratıklar gibisiniz. akrep gibisiniz ruh hastaları. bu sözlerimi her yerde söylerim. kimseden korkmam. kim kime oruspu çocuğu diyorsa önce yanındakine baksın. başkasının oruspusundan sana ne. sizmi ülkemizi seviyorsunuz bedavacı yaratıklar sürüngenler.. ulan sağ sol ile kavga etmekten bıkmadızmı? yeter rahat bırakın su halkı.

ben kimseyi dava etmem.kisiligimde o yok.
1
mncdprssv mncdprssv
bu toprakların kadim halkı olduğunu iddia etmek fazlasıyla büyük bir sav..

o halde bu topraklarda somut izleri olmalı bu arkadaşların.. türkler öncesinden kalma tarihe ışık tutacak materyaller vs bilumum varlık/nesne..

mesela türkler balkanların kadim halkları değiller ama hala bir kısım osmanlı yapıları, kültürel nesneleri balkanlarda görülmektedir..

bu kadim halktan geriye hiç mi bir şey kalmaz yahu?
lanetherif lanetherif
kimin kandan beslendiğini, kimin ruh hastası olduğunu siz de biz de çok iyi biliyoruz...

"çünkü ne kadar şehit verirlerse, ne kadar kan dökülürse o kadar temizleniriz. eğer
biz, bin yıllık kiri kanımızla temizlemezsek, şereften bahsedemeyiz, tarihte
yerimizi alamayız, dünyada kendimize yer bulamayız. insan kendisini
kandırmamalı, kan dökmekten korkmamalıdır. benim korktuğum şey kanın
dökülmesi değil, kanın durmasıdır."
(serxwebun, mayıs 90)

daha fazlasını linkteki kürtçü terörün geçmişi raporundan okuyabilirsiniz.
siyasa.info


dava etmemek huyu değilmiş haspamın. dava edince adı adresi otu boku ortaya çıkacak diye tırstığını söylemiyor da... ahahaha he he huyunuz değildir, kişiliğinizde yoktur evet.

edit:
kürtçü olduğunu nasıl çıkardım acaba?

balıkları da mı yazar yapıyorsunuz lan artık. 3 entry arasında bağıntı kurmaktan aciz adamlar da yazar olmaya kasmasalar keşke la...
kamocan kamocan
benim kürtçü olduğumu nasıl çıkardın? cahil lanetli helal sana. ben dünyaya soldan bakan bir insanım. irk üzerinden politikayı ilkellik olarak görüyorum ben sınıfsız sınırsız bir toplum pesindeyim. pkk yayın organı beni ilgilendirmez. insanlar öldürülmesin. haksızsiniz. ulan 6 milyon arnavutun 3 tane ülkesi var. 50 milliyon kürdün olsa ne olur. bir ülkesi yok. kurtlerin ülke kurmasının size zararı ne? gelip sizin elinizden ekmeğinizi mi alacaklar. belkide daha zengin olursunuz...