kara melek

1 /
gokigoki gokigoki
sanem çelik'in ekranda ilk kez görüldüğü sanılan dizi.
aslında biz onu ilk defa oynadığı sana reklamında tanıdık.
gblack gblack
dark angel. jessica alba'nın başrolünü oynadığı askeri bir deney sonucu oluşan mutant insanlar ile onları yoketmeye çalışan askeri grubun çatışmalarını anlatan dizi. dizi sonunda herşey tatlıya bağlandı mutantlar ve insanlar kardeş oldular bir anda. ayrıca geçen sene kanal 7'de gösteriliyordu bu dizi.
marla singer marla singer
sanem çelik'in süper güzel ancak bir o kadar da buzdolabı bir hatun olduğunu yansıtan dizidir. kimin eli kimin g.tünde belli değildir. ancak yayınlandığı dönemdeki diğer televizyon programlarına göre bir nebze daha enteresan olan bir dizidir.
viola viola
bana çileği* hatırlatan dizi. çünkü bir keresinde o diziyi izlerken bir kilo çileği bitirmiştim.* kara melek nerden aklına geliyo derseniz sanem çelik dendi mi geliyo!

edit: ara sıra garip gurup giriler girmek konusunda da üstüme yokmuş be!

dizi bitmeden sanem çelik ayrılmıştı. tadı tuzu kalmamıştı. ama o zamanlar herkes tarafından izlenirdi nerdeyse ve beğenilirdi.
wondrous wondrous
jenerik parçası pek güzeldi bu dizinin. sağolsun sanem çelik, böyle çarpıcı bir olaya imza attı da tekrar kavuşabildik bu state of art diziye.
chrystal chrystal
star tv'nin sanem çelik'in aşk hayatının medyaya mal olması ile tekrar yayınlarına başladığı ve iyi ki sanem çelik'in başına bu olaylar gelmiş dedirten dizi. tekrar izlemek çok güzel.
peasklepios peasklepios
adı,yaşı,saçı ne olursa olsun fark etmez,babamın çocuklara kullandığı hitap şekli.bütün kızlar farklı tepki veriyor,bi gün bile aynı reaksiyonu verene rastlamadım.anlaşılan daha küçüken başlıyoruz ayrı telden çalmaya.
meyvoş meyvoş
jenerik müziğinin sözleri şöyleydi:

derbeder yine gönlüm
yalandır her gülüşün her bakışın kimsin sen?
hem melek hemde şeytan
ağlayan ve ağlatan aynı insan kimsin sen?
kanayan yüreğimde dinmiyor yangınlar
kahrolur gidermi sana aşık yürekler?
sevdim dedin hiç sevmedin sen kimleri mahfettin
kara melek
sen bu hayat oyununda zalim bir yürek
sen mutluluk masalında kara bir melek
1 /