karakomik filmler 2

mgun mgun
ilk 3 gün hasılatı 139 bin he mi? lol iksde!

1m yapar len mq diyenler vardı buralarda... neyse online, torrent, ıvır zıvırlarla 1m görür artık!

götler!
ila ila
cem yılmaz'ı izlerdim. ama şu an özellikle izlemiyorum. bunu, bir sürü oyuncu yüzünden dizileri, şarkıcıları. mesele şu. sana ters yapana ters yapacaksın.çantada keklik olmayacaksın. kendini bir şey sanana bir şey olmadığını hissettireceksin. hissediyorlar, hissedecekler.
sakil sakil
sosyal medyada hakkında o kadar kötü yorum okudum ki izlemekten tamamiyle vazgeçmiştim. bu gece bir yerli film izleyeyim deyip bir şey bulamayınca bunu izlemeye karar verdim ve okuduğum yorumlardan dolayı aşırı düşmüş olan beklentimin üzerinde bir filmle karşılaştım. özellikle ilk film olan "deli"yi keyif alarak izledim. ikinci film olan "emanet" daha düşük kalmış ama yine de izlenmeyecek kadar kötü değil. karakomik filmler 1'de de ilk film olan "2 arada"yı sevmiş, ikinci film olan "kaçamak"ı ise çok kötü buldum.

karakomik filmler'i vizyona giren iki ayrı filmliyle, toplamda dört ayrı filmiyle değerlendirecek olursam bu kadar yerin dibine sokulmasının haksızlık olduğunu düşünüyorum. bir gora, arog, yahşi batı seviyesini beklemememiz gerekiyor artık cem yılmaz'dan. zaten adam da bunun iddiasında değil. ama türk sinemasının genel kalitesinin üzerine çıkıyor yine de. hani vizyona giren filmlerin çoğu bunlardan kaliteli olsa tamam yerin dibine sokalım da ülkedeki seviye ortada. ayrıca bu karakomik filmler serisinin ali baba ve 7 cüceler ile pek yakında filmlerinden daha iyi olduğunu düşünüyorum. öyle durdurulamaz bir düşüş söz konusu değil yani cem yılmaz'da. dediğim gibi bir gora seviyesini beklemezsek severek izlemeye devam edebiliriz bence. o seviyeyi de beklemeye gerek yok artık. adam bir filmle sayısız espri kazandırdı lügatımıza. gelmez bir daha öylesi.