karantinayla birlikte sözlüğün hareketlenmesi

renfri renfri
bir sonraki başlığı 'karantinayla birlikte sözlüğün hararetlenmesi' olarak güncelleyeceğimi belirterek başlamak istiyorum. bu ivmeyle gidersek önümüze çıkan ilk yanılsamayla evleneceğiz zira. ben bonservisimi pasif ofsayt bilişimden yola çıkıp, çay ve kurabiye servisi ile geçireceğim bir ömürle takas edebilirim her an. teyakkuzda olmakta fayda var.
uzun süredir sinsi sinsi okuyup su yüzüne çıkmayanlar, eskiden yazar olup duygusal bir veda ile aramızdan ayrılanlar(ağlattın piç), sözlüğü avlanmak için kullanıp suya sabuna dokunmayanlar ve çok kıymetli yangında ilk kurtarılacaklar listesindeki yazarlarımız... evet hepimiz buradayız yeniden. olmasaydık da olur muydu? olurdu. (hayır o reklama dikkat çekmiyorum.)
bu süreçte yeniden görmüş olduk ki sözlük bizim hayatımız boka sardığında düştüğümüz bir yermiş. bizi saran, sarmayalan, güldüren, hatta bizi pezevenklerin elinden kurtaran ve fakat asla kıymetini bilmediğimiz bir şeymiş. ayıp etmişiz. vay be kaderde sözlük duyarı kasmak da varmış. hadi kalın sağlıcakla.
loss loss
bu işin doğal sonucu. çok da şaşırmamak lazım. ekmek tüketimi de artmış mesela. %35 gibi ciddi bir oran. keza su tüketimi de öyle. keşke her şey sözlük gibi olsa. biz yesek ama o tükenmese. evet sözlük gereksiz bir örnek oldu.