karı kocayı birlikte badeleyen cinci hoca

1 /
ofansif sol bek ofansif sol bek
kocaeli'nin kartepe ilçesinde bir cinci hoca, bir kadınla "üzerinde büyü var" diyerek cinsel ilişkiye girdi. kadın aynı gün olayı kocasına anlattı. olayın ertesi günü kadının kocası, cinci hocanın yanına gitti. cinci hoca, kadının kocasına da "senin de üzerine büyü var" dedi ve adamla cinsel ilişkiye girdi. yaşananlar insanlara pes dedirtti.

tele1.com.tr
kumanda altında bulunmayan tekne kumanda altında bulunmayan tekne
güzel türkçe'mizin argosunda "s*ksen ...." kalıbı vardır. 'işin oluru'nu kaba bir dille reddeder.
"s*ksen olmaz"
"s*ksen gelmem"
"s*ksen yapmam"

bu gibi kalıpları mecaz anlamı dışında ciddiye alıp, uygulayıp gerçekte karşılık bulmaya çalışan adamlar var. hoca da bunlardan birisi. sanmıyorum ki kötü niyetli davranıp kendisinden yardım isteyenleri pantolonunu hafifçe sıyırıp badelesin. yoksa kimse kimseyi böyle yok yere, sudan sebeplerle s*kmemelidir. bu ayrı konu..

hoca belki bi'yerden, bi' arkadaşından "hocam sen bu cin işlerine girme, s*ksen çıkaramazsın" gibi insanın gerçekten moralini bozup meslekten soğutan öneriler almış ve yıllar içinde bunu mesele haline getirip "s*ke s*ke çıkarma"yı metot olarak belirlemiştir. belki hala tedavi yöntemi üzerine çalışmaları sürüyordur bilemeyiz.
anabacı vokke anabacı vokke
adam gibi adamdır. bunları sikmeyen enayidir abi. karısını siktikten sonra kocayı sikmemek olmaz. bizim sol kesim olarak hatamız bunların iyiliğini istemek oldu. biz de yatırıp sikecektik, bizden iyisi yoktu şimdi...
a sami bayraklı a sami bayraklı
öncelikle bu bir tecavüz değildir. tecavüz dediğimiz olayın içerisinde zorlama vardır. kişinin rızası dışında olması gerekir. birisi size silah çekip malınızı alıp kaçarsa bu gasptır. silah çekip istemediğiniz halde sizinle birlikte olursa bu tecavüzdür. birisi gelip sizi kandırıp ikisinden birini yaparsa bu dolandırıcılığa girer bence. tecavüz ifadesi ağır olmuş.

haberin kaynağı da yok. yani var da kaynak yerel gazete. açtım ona baktım orda da başka bi kaynak yok. şerif faysal yıldırım'ın güzel troll kurguları vardı kanal d bile yemişti zamanında. onun dili daha akıcıydı.

neden bunları diyorum? 5-6 ay önce güya adamın biri coronavirus ölsün diye arap sabunu ile çamaşır suyunu karıştırıp içmişti. birkaç sitede yayınlandı bu, siz de yediniz. haber fake çıkınca da yeaa abi olmaz mı sanki diyordunuz. bilgi kirliliği değişik mevzu.

habere gelirsek de ben kendisini kutluyorum gerçekten yaptığı işe sahip çıkan, ilkeli bi hocaymış. gözünü am hırsı bürümemiş. cin çıkacaksa bu yarraaan girmesi lazım önce diyerek insanları onların rızasıyla sikmiş. hayır bu karı koca ne diye gitmiş karakola? bizi sikti ama cin hala çıkmadı mı dediler, hizmetten memnun mu kalmamışlar anlamadım. hadi birindeki çıkmıyor kocası ne diye gitmiş bir de ben deniyim mi demiş?

ulan yaşlı başlı adam kadın erkek ne bulsa sikiyor, bizim kesim 40a gelmeden mavi hapa düşüyor. vallahi bu savaşı kazanmamız zor. alkol, sigara, uyuşturucu falan derken 35ten sonra siki doğrultan yok. islam gerçekten mis gibi sağlık dini sanırım. 35ten sonra kalkmayacak siki keserim ben. çok geç olmadan tövbe etmek lazım sanırım. bi düşünüyüm ben bunu.
delikadirulen delikadirulen
hoca belli ki yaptığı işe inandırıcılık katmak için adamı da elden geçirmiş. yani diyor ki kardeşim ben senin karınla üzerindeki büyüyü bozmak için birlikte oldum yoksa sapık olduğumdan değil. bak sende de büyü var seni de badeleyeyim ki amacımın sapıklık olmadığını anla. herkese eşit muamele.
nautilus nautilus
aile ortamı bu. biz araya girmeyelim. nasıl mutlu olmak istiyorlarsa öyle yaşasınlar. ama yaptıkları sosyal medyadan yayınlansın da, biz de haberdar olalım, eğlenelim.
1 /