karsenger

bir yudum huzur bir yudum huzur
kendisi 10 kilo vermiş, şişman kadınlardan tiksinebilirmiş. ulan karaktersiz adam sen 10 kilo vermeden önce biri senden tiksiniyorum şişmansın dese kendini nasıl hissedersin acaba
rezil herif yazılarına da baktım leş çoğu. asosyalliğinin hıncını buradan çıkarıyor belli.
edit: ayrıca cok eksi alınca yazısını silen erkek kezban
aglayacaksan oynamayalim aglayacaksan oynamayalim
çok eksi alan entrylerin otomatik olarak görünmeze alındığını bilmeyen white knightların saldırısına uğramış yazar. bu gibi arkadaşların yaşamak için başka amacı yoktur, meriçlikte zirveye oynarlar.
karsenger karsenger
aglayacaksan oynamayalim arkadaşın dediği gibi bilgim dışında silinen bir entrym varmış yahu. vallahi ben de diyordum neden eksi almamaya başladım.

sorun değil...
eksi vermeye doyamadıysanız diğer entrylerime verin arkadaşlar. sizlerin eksileri benim için önemli. yaşadığınızın belirtisi. sözlükte tek olduğumu düşünmeyeyim.

ayrıca bir yudum huzur adlı meriç kardeşimizin beni kendisi gibi zannedip eksi alan entryi hemen sileceğimi düşünmüş olması beni üzmedi. yapacak bir şey yok piyasadaki meriçlerle karıştırılmış olabiliriz...
tarçınlı havuç tarçınlı havuç
33 yaşında, evli, çocuklu bir ablamız olsa da, 84 yaşında yaşlı bir amcamız olsa da, dövmesini göstermek için binbir çabaya girse de, yapılmayacak yanlışlar yapıp türkiye derecesini 0.2 puanla kaçırsa da, kim olursa olsun, üslubu güzel, girilerini okumanın keyif verdiği bir yazar kendisi. var ol karsenger! parti kur, oy verelim!
24