kasım süleymani

1 /
dumrul dumrul
son 3 ayda on - on beş kez ölen şahıs.

ha gerçekten ölse zerre gerilmem. aksine memnun olurum. herif iran devrim muhafızları komutanı. devrim muhafızları denen şeriatçı çete de ışid'in şii versiyonundan öte bir şey değil.

yalnız ışid piçlerini mutlu edecek olmasından dolayı en azından ışid tarafından öldürülmesini istemem. kafasına kiremit falan düşsün. kaza kurşununa kurban gitsin. öyle bir şeyler olsun işte.
1
arabada besk evde on besk arabada besk evde on besk
ortadoğu'nun en çok ölen erkeklerinden değildi rahmetli kesinlikle. emsalleri ebubekir el bağdadi ya da bahoz erdal gibi ayda 2-3 kere ölü ele geçmiyordu. ama bir öldü pir öldü. allah taksiratını affetsin.
elcordobez elcordobez
iran devletinin, faşist ve kürt düşmanı karanlık piyonuydu. hayatının son dönemlerini bağlı olduğu gerici devletin sömürge valisi olarak geçirdi.
bugün kendisine korkunç infazı yapan güç kendisini dünyanın en iyi hukuk sistemi olarak pazarlamakta. bu pazarlama yönteminde başarılı da olmakta. bütün kaşarlanmış tecrübeli fahişeler gibi pazarlama işinde ustadır.

fakat işte abd'nin de her yerden kaportasının boyası dökülmekte. bu infaz bana bunları düşündürmüştür.
mei kusakabe mei kusakabe
kimse humeynici bir devrim muhafızını, bir katili savunmaz lakin bu iki ucu boklu değneğin bir ucunun nereye dokunduğu da görmek gerek. selefi islamcıların yanı sıra, ölümünü, profillerini amerikan bayraklarıyla donatarak kutlayan barzaniciler var. yazık.. sanıyorum orta doğuda survival felsefesi denize düşen yılana sarılır üzerinden gelişiyor. bunu söyleyince kendimde bir ufuk uras naifliği efendime söyleyim liboşluğu görmedim desem yalan olur lakin tek istediğim bitsin artık bu çile lan.
sor bana pişman mıyım sor bana pişman mıyım
beterin beteri de vardır. ölmesine sevinmek saçmalıktır. 20 yılda iki ülke piç oldu. 10 yılda iran da piç olur diye bakıyor herkes. ama iran aptal olmamalı. diğerlerinin başına gelen ortada. iran savaşa girmek istemeyecektir. girerse de kim var kim yok yanında götürür. iran'a yapılacak bir harekete rusya ve çin sessiz kalamaz.
1 /