kaslı erkek

1 /
bir garip insan bir garip insan
protein ağırlıklı beslenip zamanının hatrı sayılır bir bölümünü salonda geçirmiş sportmen erkektir. birçoğu amino asit veya iğne gibi takviyelere başvurmuştur. bunlar işin mutfak kısmı. sadete gelirsek anlamlandıramadığım bi şekilde kızların bayıldığı erkek türüdür. ne zaman erkek üstünü çıkarıp baklavalarını sergilese birçok kızın ağzının suyu akar. gerçi eş cinsel arkadaşları unutmamalı, onlar da pek sever.

aklım ancak performans ile ilişkilendirebiliyor. sanırım kaslı erkeklerin performansının dorukta olduğu varsayılıyor. yoksa başka bir anlamı olmamalı yani nedir ki kas yığınını bu kadar çekici kılan şey? hatta bu vücut yapma ( body) olayı abartıldığında bence mide bulandırıcı seviyeye gark eyliyor. vücut büyüyor kafa küçülüyor gibi. efenim o geniş vücutlular rocco marifetinde değildir eminim kanmayın yahu ...
johntanner johntanner
benim gibi oval hatlara sahip olanların taktirini kazanan adamlardır. yalnız fazlası "ne yaptın be abi" dedirtir. herşeyin fazlası zarardır felsefesini doğrular.
onbirdakika onbirdakika
istisnasız, hepsi kaslarını herkese göstermekten zevk duyar. bak bak benim kaslarıma derler. ayı adam taklidi yaparlar bi de.

geçenlerde yaşadığım bi diyalog;

- kızım baksana şu kaslara ya, huhh
+ hmm helal sana ya
- heralde baksana nasıl kolum ya. şu ara çalışmıyorum daha, çalışmaya başlayınca gör bak nasıl oluyo
+ çok da ayımsı olmasın ya. ne o öyle ayı gibi adamlar
- gel sen gel şu kasa bak
+ hmm çok sert cidden
- kızım orayı değil ya mememi ellicen mememi gidiyo nereyi elliyo ya
+ hmm cidden süper ya
- ya allahım, şurayı şurayı(en son kendisi elletir)
- bi serdarın kasına bak bi de benim. onunki yağlı yağlı
1 /