kendisiyle dalga geçen insan modeli

1 /
dbk21 dbk21
aslında bu davranışın altında başka nedenler vardır, şöyle ki kendi davranışıyla dalga geçen insan diğerlerinin kendisiyle uğraşmasını bir şekilde engellemektedir. çünkü diğer insanlar için dalga geçmenin zevki kalmayacaktır. böylelikle kendiyle dalga geçen kişi diğer insanları kendi yanlışlarından uzak tutar, tabii bunu birkaç küçük ve zararsız olumsuz yanıyla dalga geçerek yapar. anlayacağınız aslında kendiyle barışık değil, aksine kendini baskı altında hisseden, bu yöntemle dış dünyadan kendini korumaya çalışan nevrotik kısırdöngü içinde hapsolmuş insandır.
maya maya
bu insanlar bu hareketlerini çok yaparsa çevresindeki kendilerinden zeki olmayan insanlara da madara olma ihtimali vardır
darksideofthemoon darksideofthemoon
karşısındaki kişinin silahını elinden alan kişidir.ayrıca çok güzel bir eylemi gerçekleştirmektedir.şöyle ki salaklık yaptığında hayır salak değilim ben hayır sensin salak ayrıca götüme benziyosun tarzı agresif takılan kişi yerine ulan amma denyoluk yaptım diyen kişiyi yüz kere tercih ederim,yaptıklarıyla barışıktır en azından.
jack jack
hayattan zevk almak isteyen insandır. sadece başkasının komikliklerine değil, kendine de gülmeyi bilendir.

mutsuz olanı olmaması gerekir bu modelin.
smbs smbs
bir arkadaşım kendisi ile ilgili şöyle demişti.
"benimle tanışan kişiler ilk hafta beni çok severler.ikinci hafta benden nefret ederler.üçüncü hafta beni görünce yollarını değiştirirler."
gebesh gebesh
kendisiyle dalga geçme sonucu kendine gülen insan modeline dönüşüyorsa o zaman tehlikeli bir model olabilen insan modeli.
biyolojiksaat biyolojiksaat
kendisiyle ve insanlarla barışık yaşamanın yolunu keşfetmiş insandır.kusurları,hataları içine düşülecek kuyu olarak değil,yaşama bir adım olarak algılar.kendi kusurlarının farkındalığındaki bu kişi diğer insanlara dair de daha anlayışlı,hataları adına asıcı kesici değil yapıcı olandır.
o çoktan keşfetmiştir; verilen tek ve çok kıymetli bir ömür olduğunu ve bunu kendine zehir ederek yaşamanın saçmalığını.
hayatınıza hep bir artıdır bu tür insanlar,eğer çevrenizde varsa.
venom venom
salaktır.
adam dediğin kendiyle dalga geçmez. tamam kendini eleştirir, kendi üzerinden espri yapar da komik olacağım milleti güldürecem diye taşak oğlanı olmak kendiyle barışıklık değil, düpedüz <size: 20><caps><b> mallıktır </b></caps></s>

kodlamayı da salladım, dalga da geçmem.
amaranth amaranth
kendisini özgüven abidesi olarak göstermeye çalışan insan modelidir.
"ben her bi yanımla dalga geçtim, size bi'şey kalmadı" mesajı vermeye çalışır.
1 /